Socar İş Başvurusu

0

Socar İş Başvurusu

Socar Türkiye İş Başvurusu

Azerbaycan’ın Devlet Petrol Şirketi olarak bilinen Socar, Azerbaycan ülkesine ait olan doğal gaz ve petrol şirketidir. Azerbaycan’ın 2 rafinerisini ve bütün doğal gaz ile petrol boru hatlarını işleten Socar bunların yanı sıra uluslararası konsorsiyumların bu ülkede gerçekleştirdiği petrol ve doğal gaz projelerine de yer vermektedir. Socar şirketi, faaliyetlerine aralıksız bir şekilde devam etmek için çok sayıda eleman alımı yapacaktır.

Socar İş İlanı (2018)

Socar şirketinin bünyesinde 70 bin kişi istihdam etmektedir. Bu rakam Türkiye’de ise 35 bini aşmıştır. Ayrıca Socar, en iyi yerleşmiş olan petrol üreticileri arasında yerini almış durumdadır. Socar Türkiye, yaptığı yatırımlar ve istihdam rakamları ile ülkemize çok büyük bir ekonomik kaynak sağlamaktadır. Socar şirketi tarafından yapılan iş ilanları arasında, mühendis, operatör, teknisyen, güvenlik görevlisi, programcı ve şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alır. İş ilanına başvuracak adayların; deneyimli ya da deneyimsiz, ilkokul mezunu, lise mezunu, üniversite ve ön lisans mezunu olmaları yeterlidir.

SOCAR CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Socar İş Başvurusu Nasıl ve Nerede Yapılır?

Socar şirketi tarafından yapılan personel alımlarına öncelikle web sitesi üzerinde ilan verilir. Ayrıca Socar insan kaynakları departmanı alanında çalışmak isteyen vatandaşlar için bir iş başvuru formu hazırlanmaktadır. Bu şirket alanında çalışmak isteyen kişilerin iş başvurusu formunu doldurmaları gerekir. Eğer şirkette personel açığı çıkarsa görüşmeye çağrılacaklardır. Burada onlara işe alım süresinde ilgili olan kadro ile pozisyon hakkında yeterliliklerini ölçmek için test uygulanır. Adaylar bu aşamayı da geçtikleri taktirde Socar’da çalışma fırsatını elde etmiş olurlar.

Socar İş Başvuruları için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir