Polimeks İş Başvurusu

0

Polimeks İş Başvurusu

Polimeks İş Başvurusu ve İş İlanları

Polimeks, sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın en büyük müteahhitlik şirketlerinden bir tanesidir. Bu firma 1995 yılında kurulmuştur. Polimeks firması; mühendislik, mimari ve kurumsal yönetimdeki yetenekleri ile birlikte nitelikli ve doğru projeler üstlenirler. Polimeks; Çin, Türkmenistan, Katar, Suudi Arabistan ve Türkiye’de projeler yaparlar. Şirketin %95’lik bölümü Türkmenistan’da üstlenmiş olan projelerden oluşmaktadır. Polimeks bünyesinde yurt içi ve yurt dışında istihdam etmek için personel alımı yapmaktadır.

Polimeks CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Polimeks İş İlanları (2018)

İlk önce Orta Asya’nın en önemli spor alanı olan Aşkabat Olimpiyat Kompleksi daha sonra Türkmenistan’da zengin kültürel özelik taşıyan Anayasa Anıtı ile Bağımsızlık Anıtı gibi çeşitli kültür sanat kompleksleri, tarih ve sanat açısından önemli anıtlar, otel, hükümet binaları, hastane gibi farklı farklı kullanım özellikleri olan alanlarda Polimeks’in imzası bulunmaktadır. Polimeks tarafından yayınlanan iş ilanları arasında; makine mühendisi, inşaat mühendisi, elektrik ve elektronik mühendisi gibi branşlar yer alır. Bu branşlardan mühendis, teknisyen, tekniker, cam ustası, bulaşıkçı, ince işler mühendisi, erp sorumlusu gibi pek çok pozisyon ve kadro yer almaktadır. İlanda ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu olan bay ile bayanlar deneyimli ya da deneyimsiz adaylar başvurabilirler.

Polimeks İş Başvurusu Nereden ve Nasıl Yapılır?

Polimeks bünyesinde çalışmak isteyen kişiler ilk önce verilecek olan iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. İş başvurusu yapıldıktan sonra o kurumun insan kaynakları bölümü tarafından detaylı bir şekilde incelenir. Eğer başvurudan olumlu bir sonuç alınırsa adaylar iş görüşmesine çağırılırlar. Adaylar bu aşamayı da geçerlerse Polimeks’te çalışabilirler.

Polimeks İş Başvurusu için TIKLAYINIZ.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir