MKE Eleman Alımı 2018

0

MKE Eleman Alımı 2018

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu olarak bilinen MKE Türk Silahlı Kuvvetlerinin en önemli parçalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Her türlü silah çeşitlerinin tasarlanmasından tutunda üretilmesine kadar geniş yelpazede hizmetlerini sürdüren kurum aynı zamanda, mühimmat, roket, araç ve gereç ihtiyaçlarını karşılayacak alt yapıya sahiptir. Devlet kuruluşu olarak çalışmalarını sürdüren MKE belirli dönemlerde bünyesinde katmak için iş ilanları açmaktadır.

MKE Eleman Alımında Aranan Özellikler

Bulunduğu konum ve sorumlulukları bakımından MKE bünyesinde çalıştırılmak üzere alınan her personel ve çalışan titizlikle elaman alımını gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda çeşitli sorumlukları ve eğitim seviyesine en ince detayına bakılarak silahlı kuvvetlerin bünyesinde kullanılacak silah ve diğer araç gereçlerin üretilmesini sağlayan kurumda sizde görev alarak çalışmalarınız sürdürebilirsiniz

MKE CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

MKE Eleman İlanlarına Başvuru Nasıl Yapılır?

Öncelikle iş arayanların etkin ve dikkat çeken bir CV oluşturması gerekiyor. Bu kapsamda önceki iş tecrübelerinizden tutunda eğitim ve çeşitli eğitim sertifikalarına kadar sizde CV hazırlarken tüm detayları belirmeniz gerekiyor. MKE Eleman arayışlarınızda öncelikle dikkat çeken ve etkili bir öz geçmiş hazırlamanız gerekir. Daha sonra ise hazırlayacağınız öz geçmiş ile ilgili kurumun internet sayfasında bulunan ilanlara bakarak dilediğiniz ilana kolayca başvuru yaparak Türk silahlı kuvvetlerin ihtiyacı olan tüm mühimmat ve silahların üretiminde önemli görevlerde yer alabilirsiniz. MKE Türk Silahlı Kuvvetlerinin en önemli parçalarından biri olup, sizde internetten başvuru yaparak iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

MKE Eleman Alımı için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir