Kırka Bor İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı

0

Kırka Bor İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı

Kırka Bor İşletme Müdürlüğü İşçi Alımı 2018 İlanı

2018 yılında alım ilanı açıklayan firmalardan biri de Kırka Bor İşletme Müdürlüğü de yer almaktadır. Kırka Bor İşletme Müdürlüğü tarafından açıklanan alım ilanı da birçok iş hayali kuran kişinin heyecanlanmasına ve yeni bir iş umudu ile bu kurum tarafından yayınlayan alım ilanına oldukça fazla sayıda başvuru alması beklenmektedir. Dünya genelinde bor üretiminde oldukça önde yer alan Türkiye’de Bor işletme tesisinde çalışan işçilere dolgun maaş veriliyor. 

Kırka Bor İşletme Müdürlüğü Alım İlanına Başvurmak İçin Aranan Şartlar

Bor işletme tesisinde çalışmak için başvuruda bulunmak isteyen kişiler; farklı alanlarda çalışmaları gerekmektedir. İşin diğer işlere göre biraz daha ağır olması nedeni ile 18 yaşından büyük kişiler bu alım ilanına başvuruda bulunabiliyor. Ayrıca bedensel olarak bir engeli bulunmaması ve herhangi bir hastalığı bulunan kişilerin alım ilanına başvuruda bulunma hakları bulunmuyor. Alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen kişilerin girdileri eğitim, sağlık gibi bilgilerin de doğru olması gerekiyor. İşe alınma şartlarını sağlamasına rağmen yanlış beyanda bulunan kişilerin iş başvuruları ise geçersiz sayılacağından başvuruda bulunacak adayların bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak girdiklerini kontrol etmeleri tavsiye ediliyor.

KIRKA BOR CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

 Kırka Bor İşletme Müdürlüğü Alım İlanına Nasıl Başvuru Yapılır?

2018 yılı içerisinde alım ilanı yapacağını açıklayan Kırka Bor İşletme Müdürlüğünü alım yapacağını duyurdu. Bu alım ilanına başvurmak için işletmenin internet erişim adresinde bulunan linke tıklamaları ve sitede bulunan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak işçi alım ilanında başvuru yapabilir.

Kırka Bor İşletme Müdürlüğü İşçi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir