Gizem Öztok Altınsaç Özgeçmişi

0

Gizem Öztok Altınsaç Özgeçmişi

Gizem Öztok Altınsaç

İzmir de lise eğitimini tamamlayan Gizem Öztok ALTINSAÇ, 2001 senesinde Marmara üniversitesinden mezun olmuştur. İngilizce iktisat bölümünü bitiren ALTINSAÇ, 2001/2002 döneminde Bilkent üniversitesinde asistan olarak çalışmıştır. 2005 yılında ise mezun olduğu üniversitede İktisat bölümde yüksek lisansını başarı ile bitirmiştir.

Gizem Öztok Altınsaç Aile Hayatı

Evlidir.

Gizem Öztok Altınsaç Kariyeri

2004 VE 2012 yılları arasında Garanti yatırımda araştırma kısmında ekonomist olarak çalışan ALTINSAÇ dört yıl daha bu bölümde baş ekonomist olarak mesleğini icra etmiştir. ALTINSAÇ, 2017 yılında ise global holdingin actus portföy yönetiminde araştırma direktörlüğü yaparak kariyerine devam etmiştir. Bu süreç içinde halka yapılan arzlarda Türk Telekom gibi örnek vermek gerekirse Türk Telekom gibi, satışta görev yapmıştır. Halen Global holdingde kariyerine devam eden ALTINSAÇ, aynı zamanda öğretim görevlisidir. Öğretim görevlisi olduğu İstanbul bilgi üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesin de davranışsal finans, makroekonomik tahmin yöntemleri ve güncel finans derslerini hem lisans öğrencilerine hem de yüksek lisans öğrencilerine vermektedir. Ayrıca bir TV kanalı olan bloomberrg ht de ilk söz programında ve küresel piyasalar programında profesyonel yorumcu olarak katılan ALTINSAÇ, 2011 yılından beri profesyonel yorumlarıyla ekranda görünmektedir.

Gizem Öztok Altınsaç Ödülleri

Profesyonel yorumlarıyla hem programa renk katmaktadır hem de oldukça önemli bilgiler vererek kendinden söz ettirmektedir. Genel olarak kariyerinde Garanti yatırım baş ekonomisti olarak tanınır fakat kariyerindeki diğer icra ettiği işlerde oldukça önemli görülmektedir.

Gizem Öztok Altınsaç Özgeçmişi

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir