Ahmet Bozdemir Ne İş Yapar?

0

Ahmet Bozdemir Kimdir?

Ahmet Bozdemir, Bursaspor’un eski yönetim kurulu üyelerinden biridir. Bir Bursaspor sevdalısı olan Bozdemir, Bursaspor sevdasının babasından geçtiğini ve eşi, tüm çocuklarıyla beraber bursaspor’u çok sevdiklerini ve her maça ailece birlikte katıldıklarını belirtti.

İlerleyen zamanlarda, Bursaspor’un doğru yönetildiği taktirde şampiyon olabileceğini belirtti. Birgün Bursaspor’da Başkan olarak seçilirse, hedefinin Bursaspor’un Avrupa’da kupa kaldırmasını sağlamak olacağını belirtti. Bursaspor’ın yönetiminde bulunduğu süre içerisinde, bir çok yardım yaptığını ve elinden geldiğince yardım etmeye devam edeceğini de sözlerine ekledi..

Önümüzdeki günlerde Bursaspor’da gerçekleşecek olan kongre öncesi, yönetime aday olacak başkan adayları belirli olmaya başladı. Ahmet Bozdemir, Bursaspor başkanlığına yeniden başkan olmak için adaylığını koydu. Daha önce Recep Bölükbaşı yönetiminde iken, Tesislerden ve Katlı Otopark Sorumlusu Asbaşkan görevini üstlenen Ahmet Bozdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla beraber dolaylı yoldan Başkanlığa adaylığını koyduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına ‘Sportif Direktör Önder Özen, idari menajer Ender Alkan’ notunu düştü.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir