Zühal Kapaklıkaya Kimdir

0

Zühal Kapaklıkaya Kimdir?

Yıllardır seminerler ve eğitim programları veren Alişan Kapaklıkaya’nın kızı Zuhal Kapaklıkaya geçtiğimiz günlerde verdiği kanserle mücadele savaşını kaybederek gündeme geldi.

Babası Alişan Kapaklıkayatrt ekranlarında Tuba Kılıç’ın sunumu ile yeni güne merhaba programında anlattığı siyah pantolon hikayesi ile uzun zamandır süren sessizliğini bozarak yeniden bizlere kendisini hatırlattı. Anlattığı hikaye ile milyonların göz yaşına boğulmasına neden olan Kapaklıkaya herkese sevgiyi aşılamak için hikayesini dilden dile dolaştırdı. Bu hikayenin en can alıcı noktası ise genç yaşta kanser ile savaşan kızına dua istemesiydi.

Zühal Kapaklıkaya Eğitim Bilgileri

Zuhal Kapaklıkaya 30 yaşında, psikoloji bölümü mezunudur. Atılım üniversitesinden mezun olan Zuhal Kapaklıkaya, hiç yanından ayrılmayan ve daimi olarak sevgisini gösteren eşi ile dünya evine girdiğinde kanser ile olan mücadelesi devam etmektedir. Eşi hiçbir zaman desteğini esirgememiş ve her zaman yanında olmuştur.

Zühal Kapaklıkaya Kariyeri

Alişan Kapaklıkaya’nınTRT ekranlarında kızı için istediği dua ile tüm Türkiye tarafından tanınmış ve onun hayalleri geride kalanların hayalleri olmuştur. Babasının sosyal medyada paylaştığı hayali birçok genç tarafından benimsenerek yaşatılmak için dile gelmiştir. Çocukların ellerine silah değil, çocukların ellerine kitap vermek Zuhal Kapaklıkaya’nın en büyük hayallerinden birisidir.

Zühal Kapaklıkaya Ödülleri

Hayata genç yaşta gözlerini yuman, verdiği kanser ile olan mücadeleyi kaybeden Zuhal Kapaklıkaya birçok ödüle de laik görülmüştür.

Diğer Özgeçmişlere Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir