Ziya İlgen Ne İş Yapar

0

Ziya İlgen Ne İş Yapar

15 Temmuz darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bilgiyi Eniştesi Ziya İlgen’den aldığı ve eniştesinin kendisine haber verdiği bilgisi ortaya çıkmıştı peki kimdir Ziya İlgen? Ziya İlgen Erdoğan’ın kız kardeşinin eşidir.

Ziya İlgen Görevleri

Emekli öğretmen olan Ziya İlgen aynı zamanda iş adamı kimliği de var. Kamuoyunun tanımadığı ve kamuoyu önüne çıkmayı sevmeyen, adının söz edilmesinden hoşlanmayan Ziya İlgen sessiz kişiliği ile bilinmekte.

Ziya İlgen Kaç Saat Çalışır

Emekli öğretmen olan İlgen iş adamı kimliği ile iş hayatına devam etmektedir.  Gün içindeki çalışma saatleri ve çalışma durumu ile ilgili detaylı bilgiye ne yazık ki sahip değiliz, Ziya İlgen’in adını ilk kez Erdoğan’dan duyduk ve bu konuda bilgi ne yazık ki sınırlı.

Ziya İlgen Nerelerde Çalışır

Emekli olması vesilesi ile iş dünyasına adım atmış ve iş adamı kimliği ile tanınan İlgen genel olarak ofisinde vakit geçirmekte ve burada iş görüşmelerini yapmaktadır.

Bu bölümde çalışanlar için aranan özellikler

Emekli öğretmen olabilmek için öncelikle kadrolu öğretmen olmak ve uzun yıllar öğretmen kimliği ile görev yapmak gerekmektedir.  Öğretmen olabilmek için üniversitelerin eğitim fakültelerinden mezun olduktan sonra kpss ile atama yapılması gerekmektedir. Böylece kadrolu öğretmen olarak yıllar boyu görev yapabilirsiniz.

Ziya İlgen biliyorsunuz ki darbe girişimi sırasında Erdoğan’a darbe ile ilgili ilk bilgiyi veren kişi olarak bilinmektedir. Darbe hakkında detaylı bilgiyi eniştesinden yani Ziya iİgen’den alan Erdoğan bu konuyu defalarca anlatmıştır.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir