Ziraat Bankası Lise Mezunu Personel Alımı 2014

15
[ads]

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası Lise Mezunu Personel Alımı

Bir devlet bankası olarak hizmet kalitesini ve şube sayısını artıran Ziraat Bankası artan ihtiyaçlarını yeni elemanlar alarak gidermektedir. Bu kapsamda Ziraat Bankası lise mezunu personel alımı da gerçekleştireceğini duyurdu. Bankalarda çalışan kişilerin genellikle 4 yıllık eğitim veren fakülte mezunlarından oluşan ülkemizde bu durum alışkanlıkları bozacak bir gelişme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ziraat Bankası’na lise mezunu çalışan

Ziraat bankası yeni açacağı şubeler için 3265 kişiye istihdam olanağı sağlayacağını geçtiğimiz günlerde duyurdu. Yakın gelecekte İstanbul’da yüze yakın şube açmayı planlayan banka, hiçbir bankanın bulunmadığı Türkiye genelindeki 36 ilçede ise butik şubeler açmayı planlıyor. Ziraat Bankası’nın İnsan Kaynakları Genel Müdürü Ali Toker ilk kez lise mezunu ve iki yıllık fakülte mezunu kişilerin işe alınacağını yaptığı açıklamayla belirtti.

 

Personel alımında öncelikli olarak en az dört yıllık fakülte mezunu olacak olan alımlarda iki yıllık fakülte mezunu ve lise mezunu kişilerin alımı gerçekleştiğinde hangi pozisyonlarda ve nasıl istihdam edileceği konusunda ise farklı seçenekler bulunmaktadır. Ali Toker, alınacak olan lise mezunu kişilerin, açılacak olan şubelerin bulunduğu il ve ilçelerde ikamet eden kişilerden olacağını da belirterek lise mezunlarının daha çok istihdama katılması amacıyla bu girişimde bulundukları açıklamasını yaptı. Toker, alınacak personelin 2500 tanesinin banko asistanı, 500 servis görevlisi, 200 uzman yardımcısı, 30 iç kontrolör yardımcısı, 35 müfettiş yardımcısı şeklinde olacağını bildirdi.

Alımların henüz başlamadığı öğrenilen bu iş pozisyonlarına alımlar başladığında internetten duyurusu yapılacaktır. Aşağıdaki link tıklanarak internet üzerinden başvuru yapılabilecektir.

 Ziraat Bankası Lise Mezunu Personel Alımı İçin TIKLAYINIZ.

 

Paylaş

15 yorum

 1. emre özgün on

  güvenlik sertifikam var 23 yaşındayım şu anda özel bir güvenlik şirketinde çalışmaktayım ziraat bankasıyla çalışmaktan mutlu olurum irtibata geçerseniz sevinirim

 2. seray erkaya on

  iki lise mezunuyum hem düz hemde meslek ayrıyaten güvenlik sertifikam var bende çalışmak istiyorum bünyenizde

 3. İyi günler bu sene lise sondayım.Bana dediler ki liseyi bitir banka sınavlarına çalış geç sınavı ve bankaya işe başla şimdi 4 yıllıklara ve 2 yıllıklara öncelik yapıldığından ben lise mezunu olarak iyi bir puan yapsam ve istenilen puanı geçsem girebilir miyim giremez miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

  • cevahir aytekin on

   adım cevahir aytekin lise mezunuyum antalyada oturanlardanım elazığ veya karakoçan ilçesi yada bünyenizde boş bir projenizle çalışmak istiyorum askerliğimi yaptım güvenlik sertifikam var

 4. ahmet taşgörmez on

  adana seyhan da yaşıyorum ,meslek lisesi mezunuyum ,sınava girip başarılı olmak ve ziraat bnakasın da çlşmk istiyotum,bu ay içinde veya bu aydan sonra başvuru veya sınav varmı bilgilendirirmisiniz ,birde hangi linkten, nereden hangi sayfadan başvuru yapıyoruz bilmiyorum

 5. 26 yasında askerliğimi yaptım.Lise mezunuyum,işe ihtiyacım var.ilğiniz için şimdiden teşekürler.

 6. Hem düz lise hem meslek lisesi hem de ön lisans sosyal hizmet bölümü mezunuyum. ”Lise mezunu personel alımı” yazınızı gördüm eğer doğruysa ne yapmak gerekiyor. Şimdiden ilginize teşekkürler.

 7. ergin çelik on

  Lisans işletme önlisans halkla ilişkiler mezunuyum mersin mezitli de ikamet etmekteyim bankanız ile çalışmak isterim.

 8. Ayse Serttas on

  Ben lise mezulari icin kendi bunyenizde is imkani olusturdugunuzu ogrendim.Ben suan cmc de musteri temsilcisi olarak gorev veriyorum.Sizinle calismaktan buyuk onur duyarim.Malatya’da ikamet ediyorum.Ilginiz icin tesekkur ederim

Yorum Bırakın!