Yusuf Yazıcı Maaş

0

Yusuf Yazıcı Maaş

Yusuf Yazıcı ne iş yapar?

                Türk futbol camiasında görev almakta olan Türk milli futbolcu ismini taşımaktadır. Yusuf yazıcı, 29 Ocak 1997 doğumlu olurken, genç bir futbolcudur. Süper Lig ekiplerinden olan Trabzonspor’ da forma giydiği bilinirken, orta saha pozisyonunda görev almaktadır.

Yusuf Yazıcı görevi nedir?

                Yusuf yazıcı, Trabzonspor’ da orta saha oyuncusu olarak görev almış olan bir Türk milli futbolcudur. Kariyerinin henüz başında olması ile elbette ki daha farklı takımlarda oynamamış olurken, yine aşağıda ki takımlarda da görev almıştır.

Yusuf Yazıcı nerelerde çalışmıştır?

                İlk futbol kariyerine 2008 yılında Trabzonspor alt yapısında başladığı bilinmektedir. 2008 yılında alt yapıdan bu sektöre giriş yapan Yusuf Yazıcı, 2015 yılında ise profesyonel bir sözleşme imzalayarak, A takıma yükselmiştir. 22 Aralık tarihinde ise Gaziantepspor ile oynanmış olan maşta ise ilk 11’ de başlaması elbette ki kariyerinin büyük bir avantajı olmuştur. 2016 tarihinde ise Süper Lig’ de ilk maçına çıkarak, 8 mayısta oynanmış olan maşta da görev aldığı sürede 2 gol atmış ve profesyonel kariyerine bu sezonda gol atmış olan en genç oyuncu olarak devam etmiştir.

Yusuf Yazıcı ne kadar maaş alır?

                2017’ nin ilk aylarında Trabzonspor tarafından genç oyuncuya 5 yıllık bir sözleşme talebi gelmişti. Yine mart ayında yapılan bir açıklama dahilinde, 5 yıl daha sözleşme yapılarak tam 250.000,00 TL değer verildi.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir