Yavuz Yılmaz Ne İş Yapar?

0

Yavuz Yılmaz Ne İş Yapar?

ANAP Genel Bakanı olan Mesut Yılmaz’ın oğludur Yavuz Yılmaz. Yavuz Yılmaz diğer kardeşi Hasan Yılmaz ile kurmuş oldu şirket üyesidir. CFS İstanbul Yatırım A.Ş. adı altında yürütülen şirket ile kamyon filoluğu ve anı zamanda yapımı sürmekte olan 3. İstanbul Havalimanı hafriyatçılığında 2018 yılı mart ayına kadar çalışmıştır.

Yavuz Yılmaz’ın Görevleri

CFS İstanbul A.Ş. şirket yönetici ortağı olarak Yavuz Yılmaz farklı görevlerde yer almıştır. Başta inşaat sektörü gelmektedir. Devamında uluslararası ticaret, petrol, petro kimya, kamyon filoluğu, inşaat hafriyatçılığı ve sağlık turizmi gibi projelerde er almıştır.

Yavuz Yılmaz Kaç Saat Çalışır?

2016 yılında geçirdiği rahatsızlık sonrası tedavisi sırasında ‘sara’ hastalığı teşhisi konulmuştur. Sık sık nöbet geçirmesi nedeniyle görevlerini 2016 yılında kardeşi Hasan Yılmaz’a bırakmış. Zaman zaman işleri ile ilgilense bile başında duramamıştır. Bir yıl ilaç kullanımından sonra 2017 yılı itibariyle 37 yaşına girmiş olan Yavuz, kısmı felç geçirme riski ile karşı karşıya kaldı.

Yavuz Yılmaz Nerelerde Çalışır?

Sedef adasında açmış oldukları restoran faaliyetlerinde Elio Sedef adıyla tanınan restoran işletmeciliği yapmıştır. En-Mar Prodüksiyon ile televizyon programcılığı, uluslararası İstanbul CFS bünyesinde petrol ve petrol ürünleri ticaretinde, inşaat hafriyatçılığı ve sağlık turizmi ile doktor, klinik araştırmaları gibi işlerde görev almıştır.

Bu Bölümde Çalışanlar İçin Aranan Özellikler

İyi organizasyon yetisine sahip olmak ve bunun yanı sıra tercüme hizmetlerine ek hizmet sunmak gibi özellikler aranır.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir