En Yaratıcı 25 Özgeçmiş Örneği
KISISELMARKA(1)Günümüzde artık Klasik CV ile iş bulmak iyice zorlaştı. Adaylar artık çeşitli farklı yollar arıyorlar. CV’nizin dikkat çekmesi için yaratıcı çözümler bulmanız gerekiyor.

Sizlere bu konuda daha önceden hazırlanmış ve kullanılmış hatta başarılı olunmuş örnekler paylaşmaya devam ediyorum.  Başarı kazanmış bu sıradışı özgeçmiş örneklerinden en popüler 25 tane örnek paylamşmak istiyorum umarım sizlere fikir açısından yardımcı olur.yaratici-ozgecmis-ornekleri (8) yaratici-ozgecmis-ornekleri (9) yaratici-ozgecmis-ornekleri (10) yaratici-ozgecmis-ornekleri (11) yaratici-ozgecmis-ornekleri (7) yaratici-ozgecmis-ornekleri (6) yaratici-ozgecmis-ornekleri (5) yaratici-ozgecmis-ornekleri (4) yaratici-ozgecmis-ornekleri (3) yaratici-ozgecmis-ornekleri (2) yaratici-ozgecmis-ornekleri (1) yaratici-ozgecmis-ornekleri (12) yaratici-ozgecmis-ornekleri (13) yaratici-ozgecmis-ornekleri (14) yaratici-ozgecmis-ornekleri (15) yaratici-ozgecmis-ornekleri (16) yaratici-ozgecmis-ornekleri (21) yaratici-ozgecmis-ornekleri (20) yaratici-ozgecmis-ornekleri (25) yaratici-ozgecmis-ornekleri (26) yaratici-ozgecmis-ornekleri (24) yaratici-ozgecmis-ornekleri (19) yaratici-ozgecmis-ornekleri (18) yaratici-ozgecmis-ornekleri (23) yaratici-ozgecmis-ornekleri (22) yaratici-ozgecmis-ornekleri (17)

 

 

39 Yorum

 1. merhaba,

  yukarıdaki örneklerdeki gibi yaratıcı bir cv hazırlamak istiyorum , hazırlayan brini tanıyor musunuz yönlendirebilir misiniz lütfen ?

  Yanıtla
 2. GÜLDESTE OKAL

  merhaba,

  örneklerdeki cvler benzerinde sıradısı, farklılıgı ön plana koyan bir cv hazırlamak istiyorum.. Bu konuda tecrübeli kişilerin yardımına ihtiyacım var,ilgilenirseniz cok memnun olurum…Teşekkürler!

  Yanıtla
 3. Sitemiz üzerinde ticari faaliyet yapmak ya da iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu nedenle paylaşılan iletişim bilgilerini silmek durumunda kalıyoruz,

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Yanıtla
 4. Arkadaşlar öncelikle bu tür Cv kişinin yaratıcılığını ve gerekli proğram bilgisini yansıtmak için kullanılıyor. Başkasına hazırlatmakla olmaz. Çünkü buna benzer bir cv ben photoshop hazırlayarak kullandım adamın ilk tepkisi sen mi hazırladın yoksa hazırlatın mı oldu? Ben hazırlamıştım ama o işi almadım. Nedeni çok daha tuhaftı, adam yaratıcılığımı değil müşterinin dediğini yapacak robot eleman aradığı için beni işe almamıştı.

  Yanıtla
 5. Bende kendime böyle bir cv hazırlama planı içerisindeyim sormak istediğim konu araştırdığım tüm cv örnekleri grafic designerlara ait. Bense iç mimarlık öğrencisiyim henüz sizce benim böyle bir cv hazırlamam saçma olur mu ?

  Yanıtla
  • Yaratıcılık gerektiren bir mesleğe sahipsiniz. Öğrenci olmanız bir sorun yaratmaz, tam tersi size artı puan kazandırır.

   Yanıtla
  • Büşra Gül Yılmaz

   Birol bey sizden akıl fışkırıyor galiba ? bu site zaten yardım için hazırlanmış bir site amacı bu. Siz çok akıllısınız madem burada ne işiniz var ?

   Yanıtla
 6. veysel gulagaci

  slm ben online cv doldurup göndermek istiyorum ama bi türlü beceremedim yazip doldurabilecegim bi link gönderebilirmisiniz lütfen yardim acil lazim lütfen

  Yanıtla

Yorumlarınız