En Yaratıcı 25 Özgeçmiş Örneği
KISISELMARKA(1)Günümüzde artık Klasik CV ile iş bulmak iyice zorlaştı. Adaylar artık çeşitli farklı yollar arıyorlar. CV’nizin dikkat çekmesi için yaratıcı çözümler bulmanız gerekiyor.

Sizlere bu konuda daha önceden hazırlanmış ve kullanılmış hatta başarılı olunmuş örnekler paylaşmaya devam ediyorum.  Başarı kazanmış bu sıradışı özgeçmiş örneklerinden en popüler 25 tane örnek paylamşmak istiyorum umarım sizlere fikir açısından yardımcı olur.yaratici-ozgecmis-ornekleri (8) yaratici-ozgecmis-ornekleri (9) yaratici-ozgecmis-ornekleri (10) yaratici-ozgecmis-ornekleri (11) yaratici-ozgecmis-ornekleri (7) yaratici-ozgecmis-ornekleri (6) yaratici-ozgecmis-ornekleri (5) yaratici-ozgecmis-ornekleri (4) yaratici-ozgecmis-ornekleri (3) yaratici-ozgecmis-ornekleri (2) yaratici-ozgecmis-ornekleri (1) yaratici-ozgecmis-ornekleri (12) yaratici-ozgecmis-ornekleri (13) yaratici-ozgecmis-ornekleri (14) yaratici-ozgecmis-ornekleri (15) yaratici-ozgecmis-ornekleri (16) yaratici-ozgecmis-ornekleri (21) yaratici-ozgecmis-ornekleri (20) yaratici-ozgecmis-ornekleri (25) yaratici-ozgecmis-ornekleri (26) yaratici-ozgecmis-ornekleri (24) yaratici-ozgecmis-ornekleri (19) yaratici-ozgecmis-ornekleri (18) yaratici-ozgecmis-ornekleri (23) yaratici-ozgecmis-ornekleri (22) yaratici-ozgecmis-ornekleri (17)

 

 

25 Yorum

 1. merhaba,

  yukarıdaki örneklerdeki gibi yaratıcı bir cv hazırlamak istiyorum , hazırlayan brini tanıyor musunuz yönlendirebilir misiniz lütfen ?

  Yanıtla
 2. GÜLDESTE OKAL

  merhaba,

  örneklerdeki cvler benzerinde sıradısı, farklılıgı ön plana koyan bir cv hazırlamak istiyorum.. Bu konuda tecrübeli kişilerin yardımına ihtiyacım var,ilgilenirseniz cok memnun olurum…Teşekkürler!

  Yanıtla
 3. Sitemiz üzerinde ticari faaliyet yapmak ya da iletişim bilgileri paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu nedenle paylaşılan iletişim bilgilerini silmek durumunda kalıyoruz,

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Yanıtla
 4. Arkadaşlar öncelikle bu tür Cv kişinin yaratıcılığını ve gerekli proğram bilgisini yansıtmak için kullanılıyor. Başkasına hazırlatmakla olmaz. Çünkü buna benzer bir cv ben photoshop hazırlayarak kullandım adamın ilk tepkisi sen mi hazırladın yoksa hazırlatın mı oldu? Ben hazırlamıştım ama o işi almadım. Nedeni çok daha tuhaftı, adam yaratıcılığımı değil müşterinin dediğini yapacak robot eleman aradığı için beni işe almamıştı.

  Yanıtla

Yorumlarınız