Watsons İş Başvurusu 2013

0

Watsons İş Başvurusu 2013

 

Sağlık, Güzellik, Turizm, Emlak ve daha birçok alanda yatırıma imza atan uluslararası firma Watsons, şu anda merkezi Çin’de olmak üzere 53 farklı ülkede yer almaktadır. Türkiye’de birçok noktada şubesi olan ve 94 adet kadar noktada yer alan Watsons, Türkiye’de güzellik ve bakım ürünleri alanında zirveye ulaşmayı başardı. Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Watsons ürünleri, firmanın da ismini kısa sürede popülerleştirdi.

Watsons her geçen gün genişleyen hacmi ile birçok noktada yeni şubelerini açmaya devam ediyor. Bunun sonucunda ise oraya çıkan işçi ihtiyacı sebebiyle deneyimli, dinamik, güvenilir, güler yüzlü ve eğitimli elemanlar arıyor. Şu anda işçi ihtiyacının 400’den fazla olduğunu belirten Watsons markası, deneyimli ve eğitimli elemanları bu köklü firmanın içerisinde çalışma firsatı sağlıyor.

watsons

Watsons firmalarında şu an için birçok kısımda açık pozisyon bulunuyor. Güzellik danışmanı, mağaza müdürü, satış elemanı şu anda en fazla ihtiyaç duyulan pozisyonlar arasında yer alıyor.

Watsons firması, işe alacağı elemanlarda mutlak dil ve ilgili alanlardan mezun olunma şartını koşuyor. Ekibinin eğitimli ve uzman olması konusunda titizlik gösteren Watsons, azimli ve işini iyi yapacak kişileri bünyesine katmak için girişimlerde bulunuyor. Sizde eğitiminize güveniyor ve Watsons gibi köklü bir firmanın ekibinde yer almak istiyorsanız;

Watsons Açık Pozisyonları Görmek için TIKLAYINIZ!

 

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir