Vodafone İş Başvurusu 2018

0

Vodafone İş Başvurusu 2018

Vodafone, değişik pozisyonlarda kalifiye eleman, personel, işçi alımı yapacağını açıkladı. Vodafone kariyer hedefi olan gençlere geleceğin altın kapılarını açıyor. Bir çok genç başarı basamaklarını adım adım çıkıp, yüksek kariyer sahibi olabilmek adına İletişim alanında kaliteli hizmet sunan Vodafone firmasını tercih ediyor. Çok sayıda iş pozisyonlarında iş olanakları ve kariyer fırsatları sağlayan Telekominikasyonun dev şirketi Vodafone 2018 yılında da çok sayıda kişiye istihdam sağlamak üzere iş başvurusu yapmak isteyen herkesi Vodafone insan kaynaklarına müracatlarını değerlendirmektedir. Her geçen gün artan şube ve bayilikleri ile büyüyen Vodafone ailesi yeni başarılara imza atmak üzere başarılı gençleri kendi bünyesine dahil etmek için tüm imkanları sunuyor.

Vodafone CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Vodafone ailesi bünyesine dahil olmak isteyen vatandaşlarımız çalışma imkanlarını elde edebilmek adına Vodafone resmi sitesi üzerin insan kaynakları kısmından iş başvuru forumlarını doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Resmi siteye giriş sağladığınızda profesyonel ve yeni mezun olmak üzere 2 ayrı bölümle karşılaşacaksınız. Hangi alan size uygun ise o bölümde iş başvuru formunu doldurarak insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz iş başvurularınız Vodafone insan kaynakları departmanı çalışanları ve yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınır. Değerlendirmeye alınan başvurular detaylı olarak inlenir ve olumlu sonuçlanan başvuru sahibi adaylar iş görüşmesi için en yakın ve en uygun bir zamanda çağrılır. Bu aşamay ıda olumlu olarak geçen adaylar, Vodafone ile çalışma fırsatını elde etmiş olurlar ve bu büyük ve güçlü aileye dahil olurlar.

Vodafone İş Başvurusu 2018 için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir