Veli İzin Dilekçesi

0

Yıllık izin dilekçesiHerhangi bir sebeple işten,kurstan yada okuladan izin almak istediğimiz durumlarda bu isteğimizi en iyi ve en resmi şekilde bildirmenin yolu Dilekçe yolu ile bildirim yapmaktır. Sitemizdeki dilekçe örnekleri sizlere istediğiniz bildirimleri kolaylıkla yapabilmeniz için tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarladık.

Sizlerin tek yapması gereken, durumunuza en uygun dilekçe örneğini bulmak dilekçe örneğinin üzerine tıklamak. Ardından dilekçe örneği bilgisayarınıza inecektir.

 

 

İzin Dilekçesi

İNDİR

……………………………………. MÜDÜRLÜĞÜNE

                                                                                                     

            Okulunuzda 16.09.2013 tarihinden  itibaren 2. dönem sonuna kadar uygulanacak olan BAHÇE ÇIKIŞ İZİN UYGULAMASI  için  bilgilendirildim.

 

Öğrenci Bilgisi:

Sınıfı                :  …../……

Numarası         : ………….

Adı Soyadı       : ………………………………

 

Uygulama Saatleri :  Her gün 12:00-13:00  saatleri arası

 

 

İzin veriyorum.                                                İzin vermiyorum.

 

Yukarıda belirtilen gün ve saatlerde okul dışında olabilecek istenmeyen olaylardan okul yönetici ve öğretmenlerini sorumlu tutmamayı, her türlü sorumluluğun veli olarak bana ait olduğunu, izinlerle ilgili her türlü değişikliğin öğrencim aracılığı ile bana bildirilmesini kabul ediyorum.

Bilgilerinize arz erdim.

                                                                                                            ….. / 09/ 2013

Cep Telefonu : ……………………

İmza                    :……………………                                                                                  Veli Adı Soyadı : ……………………

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir