Vantrolog Ne Demek

0

Vantrolog Ne Demek

Vantrolog mesleği değişik bir meslek olarak bilinir. Genel olarak sahne sanatları ile ilgili bir meslek olan vantrolog mesleği genel olarak kişinin karnından konuşması anlamına gelir. Bu kişiler konuşurken hiçbir şekilde ağızlarını hareket ettirmezler böylece karından konuşuyormuş gibi bir his ortaya çıkar.

Vantrolog mesleğini meslek olarak benimseyen kişiler genel olarak insanları eğlendiren ve sahneye çıkan kişilerdir. Farklı gösteri merkezlerinde gösteri yaparlar ve hayatlarını bu şekilde devam ettirirler.

Vantrolog Ne iş yapar

Sahne sanatları ile ilgilenir ve genel olarak karnından konuşan kişi olarak bilinir.

Vantrolog Görevleri

İnsanları eğlendiren kişilerdir. Sahneye çıkarak gösteri yapıp insanların boş vakitlerini eğlenceli ve öğretici şekilde geçirmelerinde yardımcı olurlar. Vantrologlar sadece karnından konuşmazlar belli bir konu ve kompozisyon eşliğinde hikaye ile birlikte etkileyici anlatım tarzı ile bütünleştirerek güzel bir gösteri oluşturmak.

Vantrolog Kaç Saat Çalışır

Genel olarak belli bir çalışma saati yoktur kişinin kendisine bağlı olarak istediği zaman çalışabilir. Ne kadar fazla çalışırsa o kadar kendini geliştirecektir.

Vantrolog Nerelerde Çalışır

Sahne sanatları ile ilgili olan bu işte çalışanlar genel olarak sahne alırlar ve bunun için açılışlarda, etkinliklerde ve farklı gösteri merkezlerinde görev alırlar.

Bu bölümde çalışanlar için aranan özellikler

Vantrolog olabilmek için yetenekli bir kişi olmanız gerekmekte ve karnınızdan konuşabiliyor olmanız gerekmektedir. Çünkü bu işi yapanların en temel özelliği ağızları kapalı şekilde konuşabilmeleridir. Sizler de bu yetkinliğe sahipseniz Vantrolog olmak için eğitim alabilirsiniz.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir