Vakko Eleman Alımı İş Başvurusu

2013 – 2014 döneminde eleman alımlarına devam eden Vakko, bünyesinde yayınladığı ilanlar ile sektörde pek çok kişiye istihdam sağlamaya devam etmektedir.

 

Giyim sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Vakko, kurulduğu yıldan bu yana her dönem belirli aralıklarla eleman alımı yapmakta ve açık pozisyonları doldurarak hizmet ağını genişletmektedir. Vakko eleman alımı iş başvurusu yapmak için adayların öncelikle kendilerine ait bir CV’lerinin olması gerekmektedir. Bunun ardından firma ile bağlantısı olan kurumlar aracılığı ile iş başvurusunda bulunmak mümkündür.

Vakko eleman alımı iş başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Vakko firmasına iş başvurusu secretcv üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu site üzerinden yapılan başvurular firmanın değerlendirme kurulu tarafından adayların sahip oldukları özelliklere değerlendirmeye alınmaktadır. Değerlendirme kurulu adayların yeterliliklerine göre yaptığı sıralamada firmada çalışmaya hak kazanan adayları belirlemekte ve bunun ardından sözlü mülakata çağırmaktadır. Sonrasında ise sözlü mülakatı geçen adaylar firma bünyesinde yer alan şubelerden herhangi birinde görevlendirilmektedir.

Vakko Eleman Alımı İş Başvurusu İş başvurusunda bulunan adayların başvuru formunda gerekli bilgileri ve sahip oldukları deneyimleri belirtmeleri gerekmektedir. Her sektörde olduğu gibi giyim sektöründe de sahip olunan deneyimler iş veren firmalar açısından önemli bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle Vakko firması tarafından yapılan değerlendirmelerde adayların sahip oldukları deneyimlerin önemli bir konumda yer aldıklarını söylemek mümkündür.

Siz de Vakko bünyesinde çalışmak istiyorsanız ve nasıl başvuru yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız hemen aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Vakko Başvuru Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ!