Vakıflar Genel Müdürlüğü Personel Memur Alımı

1

Sosyal yardımlar genel müdürlüğü

tarafından yayınlanan duyuruya göre; Sosyal Yardımlaşmayı Teşvik Kanunu ile tüm il ve ilçelerde kurulan Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıfları, İş Kanunu hükümleri çerçevesinde personellerin istihdam edilmesine yönelik personel ihtiyacını karşılamak amacıyla kadrolu memur alınacaktır.

 

Vakıflar genel müdürlüğü personel memur alımı sosyal yardımlaşma alanında gelişmelerin önünü daha da açmak adına önemli bir gelişme olarak karşılanmaktadır.

Vakıflar genel müdürlüğü’ne memur alımı

Sosyal yardımlar genel müdürlüğü sosyal yardım ve inceleme görevlisi ile büro görevlisi pozisyonlarında çalıştırılmak üzere memur alacağını geçtiğimiz günlerde duyurdu. sosyal yardımlaşma ve inceleme görevlisi için dört yıllık fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve sosyal iletişim becerisine sahip olmak gerekmektedir. Büro görevlisi için ise aranan şartlar; en az dört yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak, zorunlu olmamakla birlikte adayların sınavda başarı şansını artıracağı için bilgisayar sertifikasına sahip olmak, KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şeklinde belirtilmiştir.

Vakıflar Genel Mudurlugu-Personel alımıSınava başvurular online olarak yapılmaktadır. Alınacak kadroların beş katı kadar aday KPSS puan sıralamasına göre sıralandıktan sonra ilk sıradan başlanmak üzere seçilir. Ön başvuruda bulunduğu halde gerekli belgeleri belirtilen süreler dahilinde temin etmeyen adayların başvuruları iptal edilir.

Başvuru İçin Tıklayınız!

 

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
RAŞİT DENİZ

TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM MUHASEBE FİNANSMAN ALANI OKUDUM YAŞIM 26
ZİHİNSEL ENGELLİYİM YÜZDE 50 RAPORUM VAR
BABAM BİZDEN AYRI 7 YILDIR EVİMİZ KİRA
TEL:05446731089