Unilever Mülakat Soruları

0

Unilever Mülakat Soruları

Unilever Mülakat Soruları

Temizlik ürünleri konusunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Unilever, her yıl bünyesine kattığı iş gücü ile sektörde büyüme gösteren önemli şirketler arasında yer almaktadır. 1,8 milyar dolar cirosu ve 1700 çalışanı ile hizmet veren şirket, sektörün öncü firmalarından biri olarak karşımıza çıkar. Şirket bünyesinde yapılan işe alımlar birtakım görüşmelerinden ardından gerçekleşmekte ve bunun ardından işe alımlar mümkün olmaktadır. Unilever mülakat soruları kişinin iş hayatındaki başarılarını ve şirket bünyesinde neler yapabileceğini anlamaya yöneliktir. Peki bu sorular nelerdir? detaylı bir şekilde inceleyelim.

Unilever mülakat soruları nelerdir?

Unilever şirketi bünyesinde gerçekleştirilen işe alımlar için yapılan mülakatların zorluğu ortalama seviyede karşımıza çıkar. Mülakat sırasında insan kaynakları yetkilisi tarafından sorulan sorulara akılcı ve mantıklı cevaplar vermek şirket bünyesinde işe alınmak için yeterli olmaktadır. Yapılan mülakatlar genel olarak İstanbul/Ümraniye şubesinde gerçekleşmekte ve iş başvurusu yapılmasından iki hafta sonra mülakata çağrılma işlemi olmaktadır. Mülakatta sorulan sorular aşağıdaki gibidir.

–          Bu zamana kadar başarısız olduğunuz ve bundan ders aldığınız bir proje oldu mu? Hangi dersleri çıkardınız?

–          Herhangi bir konuda fikrinize başka insanları ikna ettiniz mi? Nasıl?

–          Yurt dışı tecrübeniz var mı? Varsa başka bir kültürden olan insanlarla yaşadığınız problemleri nasıl aşmaya çalıştınız?

–          Sektörün trendlerini takip ediyor musunuz?

–          Günümüzdeki eko trendUnilever üzerinde nasıl etkiler ortaya çıkarıyor?

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir