Unilever’in misyonu “Hayata Canlılık Kazandırmak”tır. İnsanların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markaların ve bu keyifli işin bir parçası olmak ister misiniz?

 

Unilever, bünyesinde bir çok markayı barındıran ve 190 ülkede faaliyet göstern dev bir markadır. Günlük kullandığımız ürünlerden, hijyen ürünlerine, beslenmeden, kişisel eşyalara kadar çok geniş yelpazede ürünler üretmektedir. Bunların yanında bünyesinde 170.000 kişi çalıştıran ve 267 adet üretim fabrikası olan Unilever, genişlemeye ve personel alımına devam ediyor. Sizde kariyerinize Unilever gibi dev bir isimle devam etmek istiyorsanız hemen iş başvuru formunu doldurun!

Unileverin bünyesinde barındırdığı hayatımızın vazgeçilmez markaları şunlardır; OMO, Rinso, Yumoş, Domestos, Cif, Sunlight Cif, Elidor, Dove, Signal, Clear, Rexona, Lux, Lifebuoy, Fruttare, Cafe Zero, Axe, Sana, Lipton, Knorr, Calve, Becel, Algida, Ben&Jerry’s, Carte d’Or, Cornetto, Magnum, Max, Unilever Food Solutions ve Vaseline

unilever-is-basvurusu

NOT: Unilever bünyesinde çalışmak ve fark yaratmak istiyorsanız harika bir CV’niz olmalıdır. İstenen özelliklere göre hazırlanmış bir CV’den daha iyi bir CV olamaz. Sizlere ücretsiz sunduğumuz CV hazırlama programlarıyla artık Harika bir Özgeçmiş yaratmanız mümkün sizde CV’nizi hazırlamak ve Unilever bünyesinde çalışmak ve harika bir  CV ile başvurmak istiyorsanız hemen TIKLAYIN!!

Unilever İş Başvuru Formuna ve Açık Pozisyonlara ulaşmak için TIKLAYIN!