Ünal Tutucu Özgeçmiş

0

Ünal Tutucu Özgeçmiş

Ünal Tutucu Kimdir?

Katıldığı yemek programları ve yaptığı yemeklerle tanıdığımız Ünal Tutucu’nun ön adı Mehmet’tir. Mehmet Ünal Tutucu 61 yaşında ve yaşına rağmen genç görüntüsünü beslenme alışkanlıklarına bağlayan bir kişidir. Beslenme alışkanlığını ve gençlik sırlarını anlatırken sarımsak, yoğurt ve zeytinin vazgeçilmezleri olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda Mehmet Ünal Tutucunun bir kedisi var ve sokak hayvanlarını özellikle kedileri çok sevdiğiniz röportajlarında dile getirmiştir.

Mehmet Ünal Tutucu’nun İş Hayatı

Mehmet Ünal tutucu Ziraat Bankası’ndan emekli bir banka memurudur. Şimdilerde Instagram ve Facebook üzerinde kendi Blokları üzerinden yemek tarifleri anlatmaktadır.

Mehmet Ünal Tutucu Nereli

Mehmet Ünal tutucu Ankara’da yaşamaktadır ve Ankara doğumludur. Kışların Ankara’da geçirirken yazları ise Amasra’da kalmaktadır. İşleri için İstanbul’a gelmek zorunda kalan Mehmet Ünal tutucu Ankara’yı çok sevdiğini ve İstanbul’a geldiği zaman oraya çok özlediğini dile getirmiştir.

Mehmet Ünal Tutucu’nun Aile Hayatı 

32 yıllık evlilik hayatı olan Mehmet Ünal Tutucu’nun bir kızı vardır ve kızı da evlidir.

Mehmet Ünal Tutucu’nun TV Programları 

  • TV8 Ver Fırına programı 2014
  • TV8 Yemekteyiz programı 2018

Maalesef ki Mehmet Ünal tutucu her iki katıldığı yemek programında da birinci olamamıştır. Yemek yapma konusundaki tecrübesi ile ön plana çıkmayı başarmış ve kendisini de tanıtmayı başarmıştır. Yaptığı lezzetli yemekler herkesin damak zevkine göredir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir