Turkuaz Petrol İşçi Personel Alımı

0
[ads]

Türkiye’nin önemli petrol şirketlerinden biri olan Turkuaz petrol, bünyesinde çalışmak isteyen birçok kişiye kapılarını açıyor ve gerekli şartları sağlayan adaylara iş imkanı sunuyor. Turkuaz petrol işçi personel alımı, şirketin sahip olduğu resmi web sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor. Web sayfası üzerinden belirtilen açık pozisyonlar için gereken koşulları yerine getiren herkes başvuru yapabiliyor ve değerlendirmelerin olumlu sonuçlanmasının ardından işe alımlar yapılıyor.

 Turkuaz petrol işçi alımı nasıl gerçekleşiyor?

Turkuaz petrolde çalışmak isteyenlerin öncelikle şirketin resmi internet sitesine girmesi ve bunun ardından sitede bulunan insan kaynakları menüsüne girmesi gerekiyor. Bunun ardından ise başvuru yapacak adayların karşısına şirket bünyesinde var olan açık pozisyonlar çıkıyor. Şirketin farklı illerinde yer alan şubelerinde var olan açık pozisyonlara başvuruda bulunmak için pozisyon adına tıklanması yeterli oluyor. Sonrasında adayların karşısına bir başvuru formu çıkıyor. Ancak adayların başvuru yapmadan önce şirketin resmi web sayfasına üye kaydı yapması gerekiyor. Çünkü başvuruların yapılabilmesi için üye kaydı zorunlu tutuluyor.

Turkuaz Petrol İşçi Personel AlımıDiğer yandan üye girişinin yapıldığı ekranda ilana ait adaylarda aranan özelliklerin neler olması gerektiği belirtiliyor ve adayların bu koşulları yerine getirmeleri halinde başvuruda bulunmaları sağlanıyor. Yine ilana ait koşulların yer aldığı sayfa içerisinde açık pozisyona ait iş tanımı yapılıyor. Bu sayede adayların başvurdukları işlere kabul edilmeleri ardından nasıl bir çalışma sürecine dahil olacaklarını bilmeleri sağlanıyor. Başvuruların yapılması ardından şirket bünyesindeki değerlendirme kurulunun olumlu sonuçlar çıkarması adayların işe alınmasına olanak tanıyor.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir