Turknet İptal Dilekçesi

0

Turknet İptal Dilekçesi

Turknet aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Böyle bir hakkınız var, direkt olarak önce Turknet müşteri hizmetlerini aramalı ve ardından iptal etmek istediğinizi söylemelisiniz. Bununla sınırlı değil ardından ise size verecekleri faks, mail adreslerine Turknet İptal Dilekçesi yazıp göndermeniz gerekiyor.

Turknet İptal Dilekçesi Nedir? Neden Yazılır?

Turknet İptalli ya da sözleşmesiz olarak kullandığınız Turknet’i iptal etme ve sonlandırma için ilk girişimdir. Abonelik kimin üzerine ait ise kimlik fotokopisi ve iptal etme nedenlerinizin olduğu bilgiler ile beraber fakslanır.  Faks mı kaldı? Diye soracak olursanız pek çok firma aktif olarak bu tarz faks işlemleri ile iptal işlemlerini gerçekleştirir.

Neden böyle bir iptal dilekçesi yazılıyor? Bunu da açıklamak lazım. İptal ettiğinizi belirtmek ve yasal olarak iptal işleminin yürürlüğe girebilmesi için abonelik sahibi kişinin böyle bir dilekçe yazıp kuruma ulaştırması gerekiyor. İleride yaşanacak sorunlara karşı hem yasal hak talep edebilmek hem de kurumun işleyişini bozmamak adına böyle bir işlem yapılır.

0212 216 55 60 numarasına faks göndererek Turknet iptali için ilk adımı atabilirsiniz. Dilekçe ile beraber kimlik fotokopinizi arkalı önlü olacak şekilde atmayı da unutmayın. En önemlisi ise faks çektikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak faks gönderdiğinizi ve ellerinize ulaşıp ulaşmadığını teyit etmeyi de unutmayın.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir