Turknet İptal Dilekçesi 2019

0

Turknet İptal Dilekçesi 2019

Turknet İptal Dilekçesi Nedir?

Turknet, ülkemizde bulunan mevcut internet altyapısını kullanan, kendine özgü özel uygulamalarla kullanıcılarına rahat ve kaliteli bir erişim sunan internet sağlayıcısıdır. Kullanıcılarından taahhüt istemeyen, müşterilerini taahhütnameyle değil, verdiği hizmetle kendine bağlı kalmalarını amaçlayan ve bunu motto edinen bir şirkettir. Hizmetinden memnun kalmayan müşterilerinin, kolayca üyelik iptali yapabilmeleri Türknet İptal Dilekçe’si yazmaları gerekmektedir.

Türknet İptal Dilekçesi Neden Yazılır?

Kullanıcıların hız problemi, bağlantıda kopma, sinyal alamama vs gibi durumlarda, üyeliklerini sonlandırmak için firmaya yazdıkları dilekçedir.

Türknet İptal Dilekçesinin Önemi Ve Yararları Nelerdir?

Günümüzde birçok internet sağlayıcısı çeşitli kampanya ve kolaylıklarla hizmet vermektedir. Fakat hemen hepsi abonelerinin, 12 / 24 / 36 ay gibi değişiklik gösteren sürelerde taahhüt vermelerini ister. Taahhütname vermek istemeyen kullanıcılar ise, özellikle istedikleri anda üyeliklerini sonlandırabilmek fikri oldukça cazip olduğundan Türknet ‘i tercih etmeye başlamışlardır. Bu ayrıcalık herhangi bir problem durumunda cayma haklarını kolayca kullanmak ve bundan doğacak herhangi bir ceza bedeli ödememek için firmayı tercih etmektedir.

Türknet İptal Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Üyeliklerini iptal ettirmek isteyen kullanıcılar, firmanın internet sitesinden temin edebilecekleri dilekçe örneğinden çıktı alarak, abone numarası, kimlik bilgileri, adres bilgileri gibi firmanın istediği gerekli bilgileri doldurmak suretiyle ve ıslak imzalı bir şekilde nüfus cüzdanı fotokopisiyle firmaya iletmelidirler  İptal Dilekçesini; yine firmanın 0216 216 55 60 nolu resmi fax numarasına iletmeleri gerekmektedir. Bu işlemi takiben firma 24 saat içinde faturalandırmayı durdurur ve 7 gün sonra ise aldığınız hizmet sonlandırılacaktır.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir