Türk Telekom İş Başvurusu

0

Türk Telekom Personel Alımı, Alınacak Personellerde Aranan Şartlar Ve İş Başvurusu

iletişim sektörün önde gelen isimlerinden olan Türk Telekom yıllardır iletişim sektöründe hizmet veren bir kamu kuruluşur. Sizde kariyerinize Türk Telekom da devam etmek istiyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurarak  Türk Telekom bünyesinde çalışma şansını elde edebilirsiniz.

 

Türk Telekom bünyesinde çalışmak üzere  Mühendis, Uzman Yardımcısı ve Tekniker olmak üzere üç farklı pozisyon üzerinden işe alım yapacaktır. Bu bölümler için aranan özellikler ise şu şekildedir.

 

Türk Telekomda çalışmak için adaylarda aranan kriterler;

  • 30 yaşını aşmamış olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
  • Mühendsilik pozisyonu için : Üniversitelerin örgün eğitim veren Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Haberleşme Mühendisliği ve Telekomünikasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.
  • Türk Telekom bölge işe alımları uzman yardımcısı başvuru kriterleri;Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler ile ilgili bölümlerden mezun olmak.
  • Tekniker başvuru kriterleri; Meslek Yüksek Okulunun elektirik, elektronik, haberleşme, telekomünikasyon, Endüstriyel Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Bilgisayar Programcılığı , Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmak.

Mülakat Süreci

Genel Yetenek Testi, ingilizce testi, yetkinlik bazlı mülakat. İşe alım sürecimiz olumlu adayların referans kontrolleri ile devam etmektedir. Bu aşamanın ardından olumlu bulunan adaylara iletilen yazılı teklif ile süreç tamamlanmaktadır. Süreçte olumlu bulunamayan adaylara ise mail yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.

turktelekom-is-basvurusu
Sizde bu pozisyonlar için başvurmak istiyorsanız ve diper adaylardan fark yaratmak istiyorsanız. Sitemizdeki branşınıza ait CV’lerinizi kolayca hazırlayın. CV’nizi mükammel hale getirmek için: TIKLAYIN!

 

 Türk Telekom İş Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir