Türk Patent Enstitüsü Sözleşmeli Personel, Eleman Alımı

0
[ads]

Türk Patent Enstitüsü Sözleşmeli Personel Eleman Alımı

Türk Patent Enstitüsü 657 sayılı devlet memurları kanununun 4/B maddesi gereğince personel almak üzere personel alacağını çeşitli yollarla duyurmaktadır. Türk Patent Enstitüsü sözleşmeli personel eleman alımı ilanıyla ilgili bahsi geçen personel sayısının 3 adet personel olduğu bildirilmektedir.

Türk Patent Enstitüsü personel alımı

Alınacak olan personelin önlisans mezunu olacağı ve büro personeli pozisyonunda çalıştırılacağı bildirilmektedir. Adayların 657 sayılı kanuna göre devlet memuru olmaya engel bir durumlarının olmaması istenmektedir. 2012 yılı KPSS’ye girmiş ve KPSSP93 puan türünden en az 80 almış olan adaylar bu iş pozisyonuna başvuruda yapabilmektedir. Ayrıca adaylarda aranan genel şartlardan biri de adayın devamlı çalışmasına engel olabilecek fiziki veya akıl hastalığının olmaması gerekmektedir. Adayların son başvuru tarihinde 35 yaşını doldurmamış olmaları istenilmektedir. Başvuru yapacak olanların ilgili bölümden mezun olmaları aranan şartlar arasında bulunmaktadır.

Türk Patent Enstitüsü Sözleşmeli Personel, Eleman AlımıAdaylar başvurularını aşağıdaki linki tıklayarak yapabilmektedir. Aşağıdaki linki tıkladıktan sonra duyurular bölümündeki başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup başvuru yapılabilmektedir. Sadece internet üzerinden yapılan başvurular geçerli sayılacağı belirtilmektedir. Başvuran adaylar arasında yapılacak güvenlik soruşturması olumsuz sonuçlanan adaylar, eksik veya yanlış belge sunan adaylar belirlendiğinde veya sonradan bu gibi durumlar tespit edildiğinde sözü geçen adayın başvuru süreci sonlanacağı bildirilmektedir.

2012 yılında yapılan KPSS’den en yüksek puan alan adaydan itibaren yapılan sıralama neticesinde aday başvuru listesi belirlenmektedir. İlan edilen pozisyonlar için belirlenen asil ve yedek listeler kurumun resmi internet sitesinde duyurulacaktırDaha ayrıntılı bilgi ve başvuru için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Türk Patent Enstitüsü Sözleşmeli Personel, Eleman Alımı başvuru için TIKLAYINIZ.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir