Torium AVM İş Başvurusu 2013

1

Torium AVM İş Başvurusu 2013

ToriumAvm İstanbul Haramidere mevkiinde bulunmakta olup eğlence, yemek ve alış-veriş imkânı sunan bir yaşam merkezidir. Zücaciyeden beyaz eşyaya, giyimden gıdaya birçok ihtiyaca cevap verebilen mağaza bünyesinde yüzlerce markayı barındırmaktadır. Çağımızın getirdiği ihtiyaçlara cevap vermek amacı ile kurulmuş olan bu tarz merkezler eleman ihtiyacını her zaman hissetmektedirler.

 

Torium AVM iş başvurusu 2013 nasıl yapılır?

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabiliyorsanız, iletişim kurma konusunda güçlüklerle karşılaşmıyorsanız ve her daim güler yüzünüzü gösterebiliyorsanız ToriumAvm’de iş sahibi olabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken Toriumavm resmi web sitesine girip avm hakkında genel bir bilgi edinmek yararlı olacaktır. Resmi web sitesinin sağ üst bölümünde yer alan iletişim adlı butonu tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra karşınıza çıkan Google map ya da iletişim torium adresinden yaralanarak avm’nin bulunduğu yere gitmelisiniz. Avm içerisinde bulunan müdüriyet ofisinde insan kaynakları departmanında görevli kişilerle irtibata geçerek ToriumAvm İş Başvurusu 2013 formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunu doldurduktan sonra işe kabul noktasında size geri bildirim yapılmaktadır. Geri bildirimin pozitif olması durumunda iş başı yapmanız için herhangi bir mani bulunmamaktadır. Fakat dikkat etmeniz gereken konuş iş başvuru sürecinde kendinizi en iyi şekilde ifade etme konusundaki taktikleriniz ve sizi refere edecek kişilerin fikirleridir.

Nihayetinde Torium alış-veriş Merkezi’nde iş sahibi olmak ve hayata atılmak için mevcut imkanlarınızın ötesinde bir deneyim yaşayıp bu ekibin içerisinde yer alabilirsiniz.

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
derya

meraba is tecrubem var 1 yıl kadar daha oncede satıs sorumluusydum ve halkla ılıskıler konumunda iiyim dıyebılıyım kendımı rahat ıfade edebılırım calısmayı seıyorum sııznle alısmka ısterım