Tolga Temiz Özgeçmiş

0

Tolga Temiz Kimdir?

Kalecilik kariyeri olan Tolga Temiz son zamanlarda ismi şarkıcı Ziynet Sali ile oldukça fazla geçmiştir

Tolga Temiz Hakkında Genel Bilgi

Eski kaleci olan Tolga Temiz hakkında internet ortamında çok fazla bilgi bulmamakla birlikte Tolga Temiz sosyal medya hesabı da kullanmamaktadır. Eski kaleci olan Tolga Temiz’in şu sıralar ismi şarkıcı Ziynet Sali ile geçmektedir. Bu durum hakkında kaleci Tolga Temiz böyle bir şeyin olmadığını ve ismi geçen şarkıcı ile bir kez arkadaş ortamında görüştüklerini beyan etmiştir. Gazetelerde ve magazin programlarında ise Tolga Temiz’in şarkıcı Ziynet Sali’ye 600.000 TL’ye tektaş yüzük aldığı haberleri de ortalıkta dönmüyor değil. Bu olaylara ise son noktayı şarkıcı Ziynet Sali yaptığı açıklama ile son noktayı koymuştur. Ziynet Sali çıkan haberlere Tolga Temiz ile ilişkisi olmadığını şu sözlerle bildirdi. Sosyal medyada da gördüğünüz gibi yeni albüm için sürekli stüdyoda, konserlerde ve işimde gücümdeyim. Hayatımda yeni albümümden başka bir heyecanım yoktur. Olursa ilk benden duyacaksınız diyerek evli ve iki çocuk babası olan eski kaleci Tolga Temiz ve kendisinin üstünde dolaşan bu asılsız haberi de yalanlamıştır.

Tolga Temizin Kariyeri

Eski kaleci olan Tolga Temiz’in kariyeri de kalecilik üzerine devam etmiştir. Kaleciliği bıraktıktan sonra da şuan için Almanya’da kaleci antrenörlüğü yapmaktadır.

Tolga Temizin Ödülleri

Eski kaleci Tolga Temiz kalecilik hayatı boyunca herhangi bir ödül almamıştır.

Tolga Temiz Eğitim Hayatı

Tolga Temiz hakkında bilinmeyenlerden birisi de eğitim hayatıdır.29 yaşında olan Tolga Temiz hakkında bilinenler maalesef ki oldukça kısıtlı bilgilerdir.

Diğer Özgeçmişlere Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir