TMSF Personel Alımı Fon Uzman Yardımcılığı İlanı

1
[ads]

TMSF personel memur alımı fon uzman yardımcılığı ilanı geçtiğimiz günlerde çeşitli internet sitelerinden duyuruldu. Bu duyuruya göre Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu İstanbul Merkez Teşkilatında görevlendirilmek üzere dokuzuncu dereceden kadrolu on adet fon uzman yardımcısı alınacak. On şanlı kişinin seçimi için yazılı ve sözlü sınav yapılacak. Bu sınava başvurmak için adayların bazı özellikleri taşıması gerekmektedir.

 

TMSF memur alımı

Adayların yukarıda belirtilen kadroda çalışmak amacıyla başvuruda bulunmak için KPSS 2012 ve KPSS 2013 sınavlarında KPSSP53 puan türünden en az 80 almış olmaları gerekmektedir. Ayrıca bu kadroya başvuru yapacak olan adayların 2012 yılında yapılan KPSS’nin yabancı dil bölümünden en az otuz soruya doğru cevap vermiş olmaları gerekmektedir. 2013 yılında Nisan ve Eylül aylarında yapılan YDS’den en az 50 puan almış olmak bu bölüme başvuru için yeterli yabancı dil puanı olarak görülmektedir. Belirtilen puan türlerinden durumları uygun olan adayların bu bölüm için yüz başvuruyu geçmesi halinde KPSSP53 puan türünden en yüksek alan ilk yüz aday yazılı ve sözlü sınav için seçilecektir.

TMSF-BASVURUTMSF’de memur olabilmek için adayların en az dört yıl eğitim veren siyasal bilgiler, hukuk, iktisadi idari bilimler, iktisat ve işletme fakülteleri ve bu bölümlere denkliği YÖK tarafından onaylanmış diğer okulların bölümlerin mezun olmaları gerekmektedir.

Bu iş başvurusu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Başvuru  Yapmak İçin Tıklayınız!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "TMSF Personel Alımı Fon Uzman Yardımcılığı İlanı"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

on lisans Bilgisayar bolumu mezunuyum

İstanbulda Bagcilar ikamet ediyorum.

İş başvurusu