THY Hostes Alımı 2013

0

Havacılığın, günümüzde büyük bir önem arz ettiği herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Çünkü günümüzde zaman kavramı büyük bir önem kazanmış ve buna bağlı olarak da insanlar bir yerden bir yere gitmek zorunda kaldıklarında ve bu iki yer arasındaki mesafe uzun olduğunda, çareyi hava yolu şirketlerinde bulmaktadır.

 

Çünkü hava yolu taşımacılığı yapan şirketler, kara yolu taşımacılığı yapanlara kıyasla çok daha hızlı bir biçimde sizi gitmeniz gereken yere ulaştırabilmektedirler. Hal böyle olunca da her gün, yüzlerce kişi hava yolu şirketlerinin uçaklarını kullanmaktadırlar. Son 10 yıla bakıldığında da havacılığın ülkemizdeki gelişimi rahatlıkla görülebilmektedir. Bu gelişime bağlı olarak havacılık sektöründe yer alan firmalar da büyüyerek, çok daha fazla kişiye iş imkanı sağlamışlardır. THY, ülkemizde havacılık denildiğinde akla ilk olarak gelen firmalar arasındadır. Yıllardan beri her gün yüzlerce kişiyi güvenli ve hızlı bir biçimde taşıyan firma, zaman zaman yeni hosteslere ihtiyaç duymaktadır. THY Hostes Alımı 2013 şartlarını araştırabilir ve uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvuruda bulunarak, Türk Hava Yolları bünyesinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

THY Hostes Alımı 2013 şartlarını incelemek ve başvuruda bulunmak için öncelikle Türk Hava Yolları resmi internet adresinde, ‘Kariyer’ sayfasına giriş yapmalısınız. Ardından burada boş olan pozisyonlar için gereken nitelikleri inceleyebilir ve başvurularınızı gerçekleştirerek, Türk Hava Yolları bünyesinde çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

THY

THY İş Başvuru Formuna Ulaşmak İçin TIKLAYIN!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir