Tepehome İş Başvurusu 2014

0
[ads]

Tepehome İş Başvurusu 2014

 

Bahçe mobilyaları konusunda uzman olan tepehome mobilya, hizmet kalitesini her gün daha da artırmanın peşinde koşmaktadır. Şirket, bu amaçla yapılan çalışmalarda, bir evin her alanında kullanılacak eşya üretiminde son yıllarda söz sahibi olmaya başlamıştır. Bu alanda çabalarını sürdürmek amacıyla yaptığı girişimlerden biri de çalışan sayısını artırmak olan tepehome mobilya, müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için üretim aşamasından mağazada son satış aşamasına kadar her alanda ihtiyaç duyduğu elemanı farklı yollardan temin etmektedir. Bu iş alanı tepehome iş başvurusu 2014 başlığı altında incelenerek sizlere sunulmaktadır.

Tepehome Mobilya’da kariyer

Tepehome Mobilya müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin devam etmesi adına çalışanlarını, kusursuz ve özenli iş yapabilecek kişilerden seçmeye özen göstermektedir. Bu nedenle işçi alımı noktasında ince eleyip sık dokuyan şirket, alanında deneyim sahibi kişilerle çalışmayı tercih etmektedir. Bunun yanında gelecek yıllarda eleman sıkıntısı yaşamamak adına yeni eleman yetiştirmeyi de göz ardı etmeyen şirket, gelecekteki çalışan kadrosuna yönelik de atılımlar yapmaktadır.

tepehome-is-basvurusu Tepehome mobilya da diğer birçok büyük şirket gibi eleman ihtiyacını birçok farklı yoldan karşılama yoluna gitmiştir. Eleman alımında etkin rol oynayan online başvuru, işveren ve işçi arasında bağlantı kuran internet siteleri üzerinden yapılacağı gibi Tepehome Mobilya’nın kendi internet sitesinin insan kaynakları bölümünden de yapılabilir. Tepehome Mobilya’nın elemanı olmak adına yapacağınız girişimlerde başarılar dileriz.

Tepehome Mobilya’daki açık pozisyonları görebilmek ve bu pozisyonlara iş başvurusunda bulunmak için bu linki TIKLAYIN!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir