Telafi Sınavına Girme Dilekçe Örneği

0

egitim

Üniversite ve yüksek eğitim öğretim programlarında okuyan öğrenciler için hazırladığımız bu bölümde, yıl içerisinde karşılaşacakları problemleri eksiksiz anlatabilmelerini ve haklarını beyan edebilmeleri adına hazırlayacakları dilekçelerde sizlere yardımcı olmak adına hazırlandı. Hepimiz biliriz ki eğitim öğretim kurumlarındaki işlemler devlet dairelerindeki gibi yürür. Bir isteğinizi beyan etmek için mutlaka isteğinizi anlatacağınız bir dilekçe yazmanız istenir.

İstediğiniz sonuca ulaşmak ve bu yolu kolayca atlatabilmek için sitemizdeki üniversite ve okul dilekçe örneklerinden yararlanabilirsiniz! Sadece istediğiniz dilekçe örneğini bulun ve üzerine tıklayın! Anında bilgisayarınıza inecektir. Ardından üzerinde istediğiniz düzenlemeyi hazırladığımız yönlendirmeler doğrultusunda kolayca yapabilirsiniz.

bosanma-protokolu-dilekce-ornegi-1

İNDİR

 

 

T.C.

……………………………… ÜNİVERSİTESİ

………………………………………. FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA

 

 

 

 

Öğrencinin

Adı Soyadı
Numarası
Ana Bilim / Bilim Dalı
Başvuru Tarihi

 

20.…/20…. Eğitim öğretim yılı …………… yarıyılı ara sınavlarında raporlu olmam nedeniyle aşağıda belirttiğim derslerin sınavlarına  giremedim. Telafi sınavlarına girmek istiyorum. Gereğini saygılarımla arz ederim.

 

 

Adres :

 

                                                                                                                                                             Tarih

 

  Telefon :                                                                                                                                            İmza

 

 

 

TELAFİ SINAVLARINA GİRMEK İSTEĞİDİM DERSLER

Dersin Kodu Dersin Adı

 

Ekler:

1- Sağlık Raporu

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir