Teknosa İş Başvurusu

5

TeknoSa İş başvurusu ve personel alımı

Bilişim sektöründe bir dev olan TeknoSa Sabancı Holding bünyesinde bulunmaktadır. 2005 yılında kurulan TeknoSa, teknoloji ve bilişim sektöründe kulvarında bir numara olmayı başardı. Tüketicilere en uygun fiyata teknoloji ürünleri ve zengin hizmet ağı ve ürün çeşitliliği sunan TeknoSa hızla genişletiyor. Şuana kadar tüm illerde 283 mağazası bulunan marka hızla gelişmeye devam ediyor.

Sizde TeknoSa bünyesinde çalışmak istiyorsanız, Aşağıdaki açık pozisyonları inceleyerek hemen başvurunuzu yapabilirisiniz!

 

teknosa-is-basvurusu

Açık Pozisyonları Görmek ve Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

NOT: TeknoSa’da çalışmak ve fark yaratmak istiyorsanız harika bir CV’niz olmalıdır. İstenen özelliklere göre hazırlanmış bir CV’den daha iyi bir CV olamaz. Sizlere ücretsiz sunduğumuz CV hazırlama programlarıyla artık Harika bir Özgeçmiş yaratmanız mümkün sizde CV’nizi hazırlamak ve Teknosa firmasına bu CV ile başvurmak istiyorsanız hemen TIKLAYIN!!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum - "Teknosa İş Başvurusu"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

merhaba … Ankara’dan Fatma ben. Onlisans sosyal bilimler mezunuyum bilgisayar isletmenlik,is-kur yonetici asistanligi ve ingilizce sertifikalarim var is aramaktayim.

mrb ben istanbul bağcılardan gülten lise mezunuyum ana okul öğretmen yardımcısı olarak çalışıyodum iş arıyorum

mrb ben nesrin 25 yaşındayım .
satış danışmanı olarak çalışmak ıstıyorum.

NOTE TO THE MANAGER FIRST I WILL LIKE TO THANK YOU VERY VERY MUCH FOR GIVING US CHANCE TO APLY FOR THE JOB IN YOUR GREAT COMPANY OLSO I WILL LIKE TO SAY HEKIW HI TO ALL STAF THIS IS MR METIN I WAS WORKING IN DUBAI AIRPORT MY DUTY IN COMING OUT GOVING PASSANGERS SERVICE I HANDLE ALL THE FLIGHT I WORK FOR LONG TIMES I SPEAK NUMBER ONE ARABICK TURKISH ENGLISH HINDI INDIAN I HAVE MY OWN DRIVING LICENCE I STAY IN HATAY ANTAKYA CITY MERKEZ THIS IS MY PHONE NO 0537 23 111 52 NOW I AM… Read more »

slm sizinle calismak istiyorum 7 yil migros tic as de kasiyer olarak calistim ise ihtiyacim var kasiyer arti satis elemani olarak calismak istiyorum gaziantepten tekrar slm