Tasarımcı CV Örnekleri 2016

0

Merhaba tasarımcılar:) Sizler için sade ve farklı özgeçmiş hazırladık. Aşağıda tasarımcılar için hazırladığımız tasarımı bulabilir, kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tabiki hiçbir ücret beklemiyoruz. Ardından dosya üzerinde oynama yapabilirsiniz. İstenen yere istenen bilgiyi ekleyin yeter!

Gelelim Özgeçmişinizi hazırlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğine!

Tasarımcılar Nasıl CV Hazırlamalı?

Kural 1: Sizden bekleneni yapın yaratın!

Bir özgeçmiş önemli tasarım işlerinden biri olarak kabul edilmelidir. Kullandığınız yazı tipi, düzen, vb tüm tam altındadır tasarım ne düzeyde göstermektedir. Her ayrıntı ve bu detayların toplamı tasarımcı olarak size bir izlenim verir.  Yani cv’niz sizi anlatır. Hayal gücünüzü, yaratıcılığınızı, farklı bakış açınızı.

Kural 2: Tabuları Yıkın!

Evet özgeçmiş hazırlamanın kuralları vardır. Deneyimleriniz, adınız soyadınız yazmalı kesinlikle. Ancak özgeçmiş bir boşluk doldurma olmamalı. Unutmayın siz firmaya ne söylemek istiyorsunuz? Bunları düşünün, gerekli alanları ekleyip, çıkartın

Kural 3: Kişiselleştir!

Göz alıcı ve unutulmaz bir özgeçmiş, kendi kendine promosyon stratejisinin önemli bir bileşenidir. Bir tasarımcı olarak, özgeçmiş tasarımı yetenek vitrin ve kişisel marka epitomise gerekiyor. Bir tasarımcı olarak özgeçmiş fırsatı, sizi tanımlamak ve benzersiz bir kişisel marka yaratmak için mükemmel bir fırsattır.

Tasarımcılar için Nasıl Yaratıcı CV Hazırlanır? yazılarımız:)

Tasarımcı CV Şablonu

tasarimci-cv-ornekleri-2016

Tasarımcı CV Şablonu İNDİR

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir