Tarık Çamdal Maaş

0

Tarık Çamdal Maaş

Tarık Çamdal iş yapar?

                Güncel olarak Galatasaray’ da oynamakta olan Tarım Çamdal, futbolcudur. Defans pozisyonunda görev almaktadır. 14 Mart 1991 doğumlu olan ÇAMDAL hakkında bazı bilgiler ise aşağıda ki gibidir. Bu bilgilere de göz atarak, konu hakkında bilgi sahip olabilirsiniz.

Tarık Çamdal Görevleri nelerdir?

Tarık Çamdal, 2008 yılından itibaren, futbol sektöründe görev almaktadır. Mevki bilgileriise; baş mevki olarak, sağ bek açıklanırken, yan mevki ise; sol bek, orta saha olarak açıklanmıştır.

Tarık Çamdal nerelerde çalışmıştır?

2008 yılından günümüze kadar pek çok farklı takımda görev almış olurken, dönem dönem bu takımlar arasında transfer edilmiş ve genel olarak aşağıda ki takımlarda görev aldığı gözlemlenmiştir. Gençlik kulüpleri; MTV Ingolstadt, SV Türk Ingolstadt olurken, aşağıda ki takımlarda da oynamıştır.

  • TSV 1860 München Jugend
  • Eskişehir spor
  • Galatasaray

Tarık Çamdal ne kadar maaş alır?

Bildiğiniz gibi futbolcuların mevkileri ve tecrübelerine göre transfer ücretleri ve maç başına aldıkları ücretler farklılık göstermektedir. Ülkemizde 30 Haziran 2017 tarihinden itibaren Eskişehir’ den Galatasaray’ a transfer edilen Tarık ÇAMDAL, kiralıktan geri dönerek, 1,00 EURO’ ya transfer edilmiştir.

Diğer meslekler ve birçok ünlü isim hakkında maaş, iş bilgileri gibi bilgilere ulaşmak istiyorsanız, web adresimiz üzerinde yer alan başlıklara göz atabilirsiniz. Başlıklar altında yayınlanan içerikler herhangi bir resmi nitelik taşımamakla birlikte, bilgilendirilmek amacıyla yayınlamıştır.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir