TAİ İş Başvurusu

0

TAİ İş Başvurusu 2018

TAİ yani  Türk havacılık ve uzay sanayi A.Ş  kurulduğu günden bu yana bir çok nitelikli personeli bünyesinde barındırmıştır. TAİ iş başvurusu yapmak birçok mühendisin baş hedeflerindendir. Kendini göstermek isteyen yetenekli, dinamik gençler TAİ ye başvuru yapabilir. Başvuru yaptıktan sonra kendi alanında belirli bir süre stajyer olarak göreve başlar. Havacılık ve uzay alanında deneyimler ile ve eğitimlerle donatılan TAİ herkesin hayat ettiği iş imkânlarına sahiptir. Bu nedenle her yıl birçok kişi iş başvurusunda bulunarak daha iyi bir geleceği hedeflemiş olur.

TAİ CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

TAİ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TAİ iş başvurusu yapabilmek için https://wats.tai.com.tr/WATS/ adresine giriş yaparak şifrenizle kayıt yaptırabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.  İlk defa başvuru yapacak kimseler yeni kayıt seçeneğini tıklayarak, TC. Kimlik numaranızla ve yine şifrenizle girdiğiniz zaman boş alanları doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Akabinde başvuru formunu kaydetmeniz gerekir. Tüm bu işlemlerin ardından forma ve sayfa üzerinde ki herhangi bir alana müdahale etmemeniz işlemin doğru şekilde ve karışıklık yaratman kaydolmasını sağlayacaktır.

TAİ İşinde Çalışmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

TAİ işinde çalışmak için ilk şart ilgili adrese kayıt olmanız gerekir yine T.C vatandaşı olmak, iş ile ilgili doğru departmanı seçmek, istenilen alanlarda mezuniyetin tamamlanmış olması gerekiyor. İşe ilk defa başvuru yapacak kimselerin stajyer mühendis konumuna başvurması gerekmektedir.

TAİ İş Başvurusu İçin TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir