Tai İş Başvurusu 2018

0

Tai İş Başvurusu 2018

TAI 1973 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar birçok gelişim evresinden geçmiştir. Çok uluslu şirketlerle birlikte ortak çalışma yürüten ve ürettiği özgün ürünlerle adından sıkça söz ettiren TAI havacılık ve uzay sanayisinde söz sahibi bir şirketler arasında ilk sırayı alıyor. Türk Havacılık ve Uzay Sanayili A.Ş bünyesinde yürütülen çalışmalarda yer almak ve bünyesinde çalışmak istiyorsanız, belirli kriterleri yerine getirmelisiniz.

Tai İş Başvurusu İle Hangi İşlerde Çalışabilirsiniz

Türkiye’de hava platformlarının tasarımından tutunda üretimi ve tasarlanmasına kadar ki tüm süreçte teknoloji merkezi olarak kabul edilen firma da siz de çalışmak istiyorsanız, iş alım dönemlerini takip ederek iş başvurusu yapabilirsiniz. Hava platformlarının tamamlanması ve satış sonrası hizmetleri alanlarındaki teknolojik hizmet alanların da birçok iş fırsatı ortaya çıkıyor.

TAİ CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Tai İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin yerli ve milli hava platformlarını üretilmesinden ve satışından sorumlu şirketi olan TAI, ülkenin en kapsamlı üniversite-sanayi iş birlikleri arasında yer alıyor. Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olup, siz de iş başvurusu yaparak Tai İş olanaklarından yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden kolayca firmanın iş ilanları sayfasına girerek size uygun iş alımlarına başvuru yapabilirsiniz.

Tai İş Başvurusunda Cv Önemi

Türkiye’nin havacılık ve uzay sanayisinde önde gelen firmaları arasında gösterilen TAI iş fırsatlarından siz de etkili ve dikkat çeken CV ile başvuru yaparak yararlanabilirsiniz.

Tai İş Başvurusu 2018 için TKLAYNZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir