Taç İş Başvurusu 2013

0

Taç Türkiye’nin perde konusunda en saygın firmalarından biri… Zorlu grubunun yıllardır vazgeçilmez ve en önemli firmalarından biri olan bu firmada sadece perde değil, yatak odası, bebek odası ve banyo tekstili için de üretim yapılmaktadır. Türk tekstilinin göz bebeklerinden biri olan bu firmaya hemen hemen her yıl binlerce iş başvurusu geliyor. Her yıl belirli dönemlerde Taç firmasının insan kaynakları, bu iş başvurularını değerlendirip, başvuran kişilere en iyi şartlar altında iş imkanları sunuyor.

 

Bursa ve Lüleburgaz – Kırklareli’de fabrikaları bulunan firmanın merkezi de İstanbul, Avcılar’da bulunuyor. Eğer bu fabrikalarda veya Taç’ın merkezinin bulunduğu Zorlu Plaza’da iş bulabileceğinize inanıyorsanız, Taç sizlere bu fırsatı internet aracılığıyla en iyi şekilde sunuyor. Yapmanız gereken tek şey güzel bir CV hazırlamak olacak. CV’nizde detaylı olarak bilgilerinizi girdikten sonra Taç’ın iletişim sayfasında bulunan adreslerden veya da Taç’ın iletişim formundan firmayla kontakt kurabilirsiniz. Veya da en kolay yol olan Zorluteks’e bağlı olan Taç’ın bulunduğu Zorlu Holding’in kariyer sitesinden kendinize bir üyelik alabilir ve burada uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Buraya özel bir CV hazırlama gereksinimiz de bulunmayacak ve başvuru yaptığınız noktalarda başvurunuz uzun bir süre değerlendirilecektir.

Yani iş başvurusu yaptığınız herhangi bir Taç firması departmanından başvuruyu yaptıktan sonra bile iş konusunda görüşmek için bir çağrı telefonu alabilirsiniz.

tac-is-basvurusu

 

Taç iş başvurusu için kayıt olmanız gereken web sitesi

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir