Süre Verilmesi Dilekçesi

0

İcra Dilekçe Örnekleriİcra konusunda aradığınız tüm dilekçe örneklerini artık tek adreste bulabilirsiniz! Devlet dairelerinde tüm bildirim ve isteklerinizi dilekçelerle bildirmemiz istenir bizden. Bu yüzden sizlerin işine yarayabilecek çeşitli İcra dilekçe örneklerine ve formlarına sitemizde yer verdik.

İcra Dilekçe Örneklerini bilgisayarınıza indirmek için ihtiyacınız olan konuyu seçip, indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Örnek bilgisayarınıza birkaç saniye içerisinde word dosyası şeklinde inmiş olacaktır.

Sitemizde İcra gerekçelerinize göre özel olarak hazırlanmış dilekçe örneklerini bulabilirsiniz. Diğer dilekçe örneklerine İcra dilekçeleri bölümünden ulaşabilirsiniz!

İcra Dilekçe Örnekleri

İNDİR

…….’NE

                                                                                                                       …….

 

DOSYA NO             :…….

 

SÜRE İSTEYEN

BORÇLU                 :…….

 

VEKİLİ                     :…….

 

ALACAKLI              :…….

 

KONU                 : Yargıtay’dan    Yürütmeyi  Durdurma    Kararı Getirilinceye Kadar Süre Verilmesi İstemidir.

 

AÇIKLAMALAR    :1-Davacının aleyhimize, ……… Asliye Hukuk Mahkemesinde ../….. Esas sayı ile açmış bulunduğu dava ../../…. tarihinde ../….. Karar sayısı ile karara çıkmıştır.

 

2-Davacı tarafından …….nün ……. Esas sayılı dosyası ile icraya konan karar tarafımızdan, süresinde ……. tarihinde temyiz edilmiştir.Kararın temyiz edildiğine dair belge ektedir.

 

İSTEM SONUCU    : Açıklanan nedenlerle Yargıtay’dan yürütmeyi durdurma kararı getirinceye kadar İİK. Madde 36’ya göre teminat karşılığı tarafımıza süre verilmesini talep ederiz.

 

BORÇLU VEKİLİ

                                                                                                                 …….

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir