Superonline İptal Dilekçesi

0

Superonline İptal Dilekçesi 2017

Superonline, kendi kurduğu ve ürettiği alt yapı sistemi ile kullanıcılara fiber optik internet ve telekomikasyon uygulamaları sağlayan bir grup şirketidir. Günümüzde internetin girmediği ev, işyeri neredeyse yoktur. Artık birçok işimizi yaptırabildiğimiz ve neredeyse bütün hayatımızı geçirdiğimiz internetler de farklı kuruluşlar tarafından bizlere hizmet olarak verilebilmektedir.

  • Superonline Müşteri Hizmetleri İle İletişim

Superonline hizmetini iptal ettirmek için öncelikli olarak müşteri hizmetlerine bilgi verilmesi gerekmektedir. Gerekli bilgi ve nedenlerin sunulduğu bu ortamda müşteri hizmetleri gerekli kayıtları oluşturup geçerli olan faks numaralarını müşterilerine sunmaktadır.

  • Süperonline Faks Yolu İle İptal

                Gerekli faks numaraları alındıktan sonra çeşitli belgelerle birlikte bir dilekçe oluşturulmalıdır. Oluşturulan dilekçelerden sonra faks yoluyla gönderim sağlanmalıdır. Gerekli bilgiler teyit edildikten sonra işleme alınan dilekçe sayesinde Superonline hizmeti kolaylıkla iptal edilecektir.

  • Süperonline İptal Dilekçesinde Neler Gerekli

Gerekli faks numaralarına atılacak olan dilekçelerde bazı bilgilerin yer alması gerekmektedir.

  • Müşteri numarası
  • Müşteri adı soyadı
  • İrtibat bilgileri
  • Hizmet adı
  • Tarih ve imza

Dilekçenin üst kısmında Turkcell Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş yazmalıdır. Daha sonra müşteri numarasıyla birlikte alınan hizmeti eksiksiz bir şekilde yazılmalıdır. İptal edilme isteği ve gerekirse nedeni dilekçede belirtilmelidir ve daha sonra tarih atılmalıdır. Bu işlemlerden sonra dilekçenin sağ alt kısmına müşterinin adı ve soyadıyla beraber imzası gerekmektedir. Sol alt kısma ise sistemde kayıtlı olan adres, telefon ve müşteri numarası eksiksiz bir şekilde yazılmalıdır.

Tüm Dilekçe Örneklerine Buradan Ulaşabilir, Ücretsiz İndirebilirsiniz! (100+)

Süperonline İptal Dilekçe Örneği

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir