Şube Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Ne İş Yapar?

0

Şube Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Ne İş Yapar

Rahat bir işe güzel bir kazanç için iyi bir kariyer planlaması veya kariyer değişikliği büyük fayda sağlamaktadır. Bu nedenle son dönemde birçok meslek öne çıkmıştır.

Şube Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Görevleri

Birçok şirket artık şubelerinde müşteri hizmetleri temsilcisi aramaktadır. Bunlar enerji dağıtım şirketleri bankalar kurumsal sigorta şirketleri gibi çok çeşitli alanlarda olmaktadır. İlk amacı satış ve satış sonrası destek olan şube müşteri temsilcileri prosedürler ile ilgili kullanıcılara yol göstermektedir.

 Şube Müşteri Hizmetleri Temsilcisi CV Örneklerine ve Bos CV Sablonlarina Buradan Ulaşabilirsiniz!

Şube Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Kaç Saat Çalışır?

Firmaların çalışma saatlerine göre değişiklik gösterebilir. Fakat 09:00 ile 17:00 arasında genel çalışma saatleri tamamlanmaktadır.

Şube Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Nerede Çalışır?

Ofislerde sürekli olarak oturarak bilgisayar bağlantılı olarak çalışmaktadır.

Şube Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Olarak Çalışmak İçin Aranan Özellikler

Üniversitelerin halkla ilişkiler çalışma ekonomisi ve insan kaynakları ve işletme gibi bölümlerinden mezun olmak şube müşteri hizmetleri temsilcisi olarak çalışmak isteyenlerde aranan ilk özelliktir. Ayrıca şirketlerin çalışma alanlarına göre yabancı dil bilgisayar bilgisi ve ofis programlarına yanı sıra bazı özel muhasebe programlarına hakimiyet aranan özelliklerdendir.

Şube Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Ne Kadar Maaş Alır?

Devlet memuru olarak çalışan şube müşteri hizmetleri temsilcileri ortalama 3000 Türk lirası ila 4500 Türk lirası arasında değişen ücretler alırken özel sektörde ücretler 2500 Türk lirası ila 3500 Türk lirası arasında değişmektedir.

Diğer Mesleklere Buradan Ulaşabilirsiniz!


CV Hazırlama Adımları

CV Hazırlama İle İlgili Tüm Detaylara Buradan Ulaşabilirsiniz! Yada Siz Sorun Biz Cevaplayalım!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir