Şok İş Başvurusu

9

1995 Yılında kurulan ve kısa sürede marketler zinciri haline gelen Şok, 68 ilde 1200’i aşkın şube bulundurmaktadır. 2011 yılında el değiştirmiş olan Şok, her yıl yeni şubeler açarak büyümesine devam etmektedir.Ucuz satışın adresi olarak anılan Şok marketleri, her yıl binlerce personele iş imkanı sağlamaktadır. Siz neden onlardan biri olmayasınız?

 

[clear] [three type=”separate”]

Şok işe alım departmanları:

  • Bölge Sorumlusu,
  • Mağaza Görevlisi,
  • Mağaza Yöneticisi
  • Yönetici Adayı
  • Genel Merkez Pozisyonları
[/three]

sok-is-basvurusu

Şok Marketler Zincirinde Çalışmak için Nasıl Başvurulur?

Şok ailesinde yer almak isteyen adaylar, kendilerine en yakın Şok Mağazasına başvurabilirler. Bunların yanında Şok iş başvurunuzu Web sitesinden de başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz!

NOT: Şok  marketler zincirinde çalışmak ve fark yaratmak istiyorsanız harika bir CV’niz olmalıdır. İstenen özelliklere göre hazırlanmış bir CV’den daha iyi bir CV olamaz. Sizlere ücretsiz sunduğumuz CV hazırlama programlarıyla artık Harika bir Özgeçmiş yaratmanız mümkün sizde CV’nizi hazırlamak ve Şok marketler zincirinde bu CV ile başvurmak istiyorsanız hemen TIKLAYIN!!

Şok İş Başvurusunda bulunmak için TIKLAYINIZ!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

9 Yorum - "Şok İş Başvurusu"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

zeytin alanı urla asasın da siz le çalışmak istiyom napmam gerekiyor

karadeniz bölgesi samsun şok dağıtım merkezi ‘ nde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım. Burada ürünler titizlikle incelenip analizi yapılarak şok mağazalarına gönderilmekte ve halka sağlıklı,kaliteli ve hesaplı ürünler sunmaktadır. Sağlıklı ürün şok tan alınır.ŞOK= Kalite de fark yaratır,sağlıkta güvenilirlğiyle fark atar.

manavım iş arıyrum konya meram

19 yasındayım lıse mezunuyum daha once real hıpermarkette stj yaptım.

Mrhabalar ben daha önce istanbul onur markette çaliştim.şuan adana yaşiyorum ve sizinle çalişmak istiyorum lütfen beni dikkate alin

Magazaniza kac defa cv biraktim hic geri donus olmuyor neden..? Ise ihtiyacim var yardimci olur musunuz..?

MRH BENİM ADIM İSMAİL YAŞ 30 İST PENDİK YAN YOL DA OTU RU YO RUM 30 GÜN OL DU İŞ BULA MI TO RUM BEN ÜN CE DEN SMA.METRO.STAR DA CALIŞ TIM 6 AY SEVKİYAT DA SU AN BOŞ TA YIM BENİ ARA MISI NIZ DURU MUM İYİ DE ĞİL …?
CEP . 0534 317 84 33

MRH BENİM ADIM İSMAİL YAŞ 30 İST PENDİK YAN YOL DA OTU RU YO RUM 30 GÜN OL DU İŞ BULA MI YO RUM BEN ÖN CE DEN SMA.METRO.STAR DA CALIŞ TIM 6 AY SEVKİYAT DA SU AN BOŞ TA YIM BENİ ARA MISI NIZ DURU MUM İYİ DE ĞİL …?

istanbul esenyurtta oturyorum ön lisans mezunuyum ve pratik birıyımdır işe ihtıyacım var gerçekten ve önceliğim şok marketlerıdır muhammet sena dönüş yapmanızı umuyorum ii günler kolay gelsin