Sinpaş İş Başvurusu 2013

1

 

Konut projelerinin inşaatı, gayrimenkullerin geliştirilmesi ve kiralanması noktasında Türkiye’de lider şirket olma noktasında emin adımlarla ilerleyen sinpaş holding asrın gereksinimlerine cevap verecek şekilde gelişmeye devam etmektedir. Sinpaş holding birçok ünlü alışveriş merkezi ve yaşam merkezlerin inşası aşamasında kalitesini ve farkını hissettirmiştir. Birbirinden heyecan verici ve mühendislik harikası projelerine gün geçtikçe daha da yenilerini eklemektedir. Türkiye’de 10’un üzerinde il merkezinde hizmet vermekte olan sinpaş holding gücüne güç katacak nitelikli elemanlar aramaktadır.

 

Sinpaş İş Başvurusu nasıl yapılır?

Sinpaş holding işe alacağı personelde öncelikle gelişime açık olma, ekip çalışmasına uyum sağlama, iletişim kurma noktasında becerikli, aktif düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışma gibi özellikler aramakta ve önem vermektedir. Bu özelliklerin sizde olduğuna inanıyorsanız sinpaş holding iş başvurusu 2013 sinpas yılında size bir şans getirebilir. Proje yürütücüsünden proje danışmanına, proje satış uzmanından mimara, mühendisten planlama şefine ve daha birçok pozisyonda kendinize yer bulabilirsiniz. İşe başvurmak için yapmanız gereken sinpaş holding kurumsal web sitesine giriş yapmaktır. Ardından açılan sayfada kurumsal adlı menüye girmeli ve açılan sayfanın sol alt kısmında yer alan insan kaynakları menüsüne girmeniz gerekmektedir. Açılan sayfada Türkiye geneli ihtiyaç duyulan pozisyon ve illerin bir listesi karşınıza çıkmaktadır. İstediğiniz ilanı tıklayıp iş tanımını öğrendikten sonra üye olarak online başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru işleminden sonra mülakat sürecinden de başarılı bir şekilde geçtiğiniz takdirde gerekli evrakları teslim ederek işe başlayabilirsiniz.

Sinpaş holding’in devası yapı projelerinin temelinde sizin de harcınız olmasını istiyorsanız hayalleriniz bir tık ötede bulunmaktadır.

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
nuran aksoylu

iyi gunler ben nuran aksoylu ben sinpaş holding burs başvurusu yaptım ama daha bu ay sonunda bellı olacak bu yık mezun oluyorum muhasebe ve vergı uygulamaları bölümu okuyorum ve bu yıl mezun olucagım eger sizde makbul görursenız şinpaşta çalışsmak istiyorum