Shell Mülakat Soruları

0

Shell Mülakat Soruları

Shell Mülakatında Sorulan Sorular

Shell bilinen en iyi petrol şirketlerinden biri. Oldukça büyük bir kar marjına ve sürekli kendini yenileyen bir müşteri hizmet politikasına sahip. Bünyesinde çalıştıracağı kişileri de bu politikaya değer verecek ve şirketine katkıda bulunacak kriterler bağlamında değerlendirerek ele alıyor.

Shell firmasına iş başvurusu yaptıysanız dikkat etmeniz gereken ilk adım size geri dönüş yaptıkları andan itibaren sizin için mülakatın başlamış olduğu. Telefonda ki iletişiminiz firma için oldukça önemli. Bu aşamayı geçtiğiniz zaman birebir bir mülakat geçiriyorsunuz. Bu mülakat sırasında size kişisel ve CV’nize yönelik sorular soruluyor. Ardından çeşitli IQ testlerinden derlenmiş bir yetenek testine tabii tutuluyorsunuz.

Shell Mülakat Aşamaları

Bu işlemler ardından ön mülakatı geçenler olarak İngilizce sınavına tabii tutulacaksınız.

Bazı durumlarda aranmak yerine mail ile de mülakata davet edilmeniz mümkün. Mülakatlarda grafiklerden ve sayısal düşünebilme yeteneğinizi ele alacak verilerden yararlanılabiliyor ve yorumlamanız istenilebiliyor.

Mülakat sorularının yanı sıra grup içi performanslarınız oldukça önemli. Ufak çaplı tiyatro gösterilerini bir ekip olarak aranızda paslaşarak ortaya koymanız beklenebilir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir