SGK Sözleşmeli Personel, Memur, Eleman Alımı 2014

0
[ads]

SGK Sözleşmeli Personel Memur Eleman Alımı

İş sigortaları konusunda epey yol kat edilen ülkemizde SGK’nın bu anlamda yükü artmıştır. Oluşan bu yük artışını karşılamak için SGK kadrosuna yeni personel katma yoluna gitmektedir. SGK sözleşmeli personel memur eleman alımı ile artan iş yüküne bir nebze olsun cevap verip, üyelerine daha kaliteli hizmet sunmanın gayreti içindedir.

SGK sözleşmeli memur alımı

Sosyal Güvenli Kurumu, çeşitli pozisyonlarda çalıştırılmak üzere 381 personel alımı yapacak. Yapılacak olan personel alımı en çok ön lisans mezunlarının yüzünü güldürecek çünkü alınacak personelin 281 tanesi ön lisans mezunu kişilerden kalan 100 kişisi de lisans mezunu olanların içinden seçilecektir. Alımların KPSS puanına göre yapılacağı edinilen diğer bilgilerdendir. Bu iş pozisyonunda taban puan uygulaması bulunmamaktadır. Yapılacak olan başvurular arasından en yüksek puandan itibaren sıralanarak yerleştirme işlemi gerçekleştirilecektir.

SGK Sözleşmeli Personel, Memur, Eleman Alımı 2014Sınava başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı devlet memurları kanununa göre devlet memuru olmaya engel hallerinin bulunmaması temel şart olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun dışında bu sınava başvuracak adaylar 2012 veya 2013 KPS den en az birine girmiş olmaları ve KPSSP3 veya KPSSP93(önlisans mezunları için) puan türlerinin hesaplanmış olması gereklidir.

Adaylar başvurularını http://sinavbasvuru.sgk.gov.tr adresinden başvur butonunu tıklayarak yapabilirler. Adayların başvuruları sadece internet yoluyla olacaktır. Posta veya başka yollarla yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır. Gerçeğe aykırı beyanda bulunanlar hakkında yapılacak işlemler saklı tutulmaktadır. Sınav hakkında detaylı bilgiye kurumun internet sitesindeki duyuru butonundan ulaşabilir, başvurunuzu da aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

SGK Sözleşmeli Personel, Memur, Eleman Alımı 2014 Başvuru linki için TIKLAYINIZ.

 .

Başvuru linki: http://sinavbasvuru.sgk.gov.tr

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir