Serdar Cümbüş Ne İş Yapar

0

Serdar Cümbüş Ne İş Yapar

Nazif Zorlu’nın kızı Şule Cümbüş’ün eşi olan Serdar Cümbüş iş adamıdır. Kendi işi ile ilgilenen günlük yapması gereken toplantılar ve diğer işlerle ilgilenen Serdar Cümbüş Zorlu grubunun damadıdır.

Serdar Cümbüş Görevleri

İş adamı olarak genel olarak şirketin işleyişi ile ilgilenen, şirket içinde günlük belli bir plan dahilinde toplantılar yapan ve farklı yerlerde temaslarda bulunan cümbüş, genel olarak şirketin yönetimi ile ilgili işlerde bulunmaktadır.

Serdar Cümbüş Kaç Saat Çalışır

Kendi işi olması sebebiyle belli bir giriş ve çıkış saati yoktur. Sabah ve akşam istediği saatte giriş çıkış yapabilmektedir ancak genel olarak sabah 8 akşam 5 çalışma saatleri arasında şirkette görevinin başındadır.

Serdar Cümbüş Nerelerde Çalışır

Müşterilerle olan ilişkilerde gerek ofiste ve diğer alanlarda görev yapan cümbüş önemli iş adamlarımızdan birisidir.

Bu bölümde çalışanlar için aranan özellikler

İş adamı olabilmek için öncelikle parlak bir fikrimizin ve attığımız adımlarımızın sağlam olması gerekmektedir. Ne üreteceğiz veya ne satacağımızı iyi bilmeli ve bu alanda çalışma yaparak farklı arge çalışmalarını yürütmeliyiz.

İş adamı olmak ve olduktan sonra bu süreci yönetmek kolay değildir, şirket çalışma profilinde en üstte iş adamı yani şirket sahibi bulunur en kolay iş onun sanılır ancak yanlıştır zira günlük yapılması gereken pek çok iş şirket sahibine bakmaktadır, görüşmeler, toplantılar vs. pek çok iş vardır ve oldukça stresli ve zor bir çalışma ortamı bulunur.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir