Şenol Güneş Maaşı

0

Şenol Güneş Maaşı

Şenol Güneş Maaşı ne kadar?

A Milli Takımımıza Dünya 3. Getiren isim olan Şenol Güneş’in merak ettiğiniz maaşı hakkında sizlere buranda bilgi vermek istiyoruz. Son zamanlarda Beşiktaş ile yaşadığı şampiyonluklardan sonra Şenol Güneş ne kadar maaş alıyor ve hakkında diğer merak ettiğiniz detaylar burada.

Şenol Güneş ne iş yapar?

Trabzonspor’un efsane kalecileri arasında ismini yazdıran Şenol Güneş futbol yaşantısını sona erdirdikten sonra teknik adamlık kariyerine başladığını ve son derece başarılı bir teknik adamlık kariyeri geçirdiğini belirtmek istiyoruz. Çalıştırdığı takımlarda yaşadığı başarılı perfor

mans sonrasında ismi en iyi Türk teknik adamlar arasında yer almaktadır.

Şenol Güneş nerelerde çalıştı?

Trabzonspor, Bursaspor, A Milli Takım teknik adamlığı ve son olarak Beşiktaş’ta teknik direktörlük kariyerine devam etmektedir.

Şenol Güneş ne kadar maaş almaktadır?

Beşiktaş’ın başında 2 sezon şampiyon olduktan sonra taraftarların en sevdiği isimler arasında yer alan Şenol Güneş’in özellikle 2019’da bitecek olan sözleşmesinden alacağı para Beşiktaş tarafından açıklandı. Yıllık ücret olarak Beşiktaş’tan 1.5 Milyon Euro maaş alan deneyimli adamın gelen şampiyonluklardan sonra prim miktarı da 500 Bin Euro’dan 1 Milyon Euro’ya yükseltildi.

Beşiktaş’ta görev süresi 31 Mayıs 2019 yılında sona erecek olan deneyimli teknik adamın Beşiktaş tarafından sözleşmesinin uzatılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

İşte Şenol Güneş hakkında merak ettiğiniz maaş detayları ve deneyimli teknik adamın kariyeri.

Diger Mesleklere Dair Tum Maas Bilgilerine Buradan Ulasabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir