Şekerbank İş başvurusu 2013

0

ŞEKERBANK İş başvurusu 2013

 

1953 yılında ilk kez Eskişehir de kamu şeker pancarı üreticileri için kurulan ve sonrasında Ankara’ya taşınarak 1993den sonra özel banka statüsü ile hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana yenilikleri takip eden bir banka olarak görülen ve müşteri memnuniyetine önem veren Şeker Bank 2013 yılında da yine birçok şubesinde açık olan pozisyonlara işçi almaya devam ediyor.

Şeker Bank çalışanlarını özel seçerek kendi bünyesine katıyor. Personel seçerken dikkat ettikleri dürüst, beklentileri karşılayabilen, dinamik, çalışkan ve kendini kanıtlamayı bilenlerdir özellik olarak. Seçtiği personellerde bu özelliklerin olmasını isteyen Şeker Bank başvuruları internet sitesine gelen CVlere bakara dikkate almaktadır. CVleri tatmin eden kişileri yazılı sınava sokarak iyi dereceli olanları bir de sözlü mülakata sokarak test ediyor. Uyun görülen kişiler internet sitelerinde bulunan açık pozisyonlardan birinde işe başlamaya hak kazanır. Şeker Bank diğer birçok bankaya göre teknoloji ile gelişmesi hem müşterilerine hem de personellerine ayak uydurabiliyor.

sekerbank

Şeker Bankta çalışmak isteyenler aşağıda verdiğimiz başvuru forumunda yapabilir. Şeker Bankta birçok kişi çalışmak istediğinden attığınız CV düzeyinin kaliteli olması gerekmektedir. CVniz kabul edildiği taktirde yazılı sınava katılmayı hak kazanacaksınız. Şeker Bank bünyesinde bankacılık alanında kariyer yapmak çok kolay sıradan bir gişe personeline bile fırsatlar tanıyan Şeker Bank yeniliklere ve gelişmelerine daima açık. Personel istek ve dileklerini de müşterimmiş gibi ilgilenmekte.

Güncel Olan ŞEKERBANK İş İlanları

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir