Savcılık Dilekçe Örneği

0

Savcılık Dilekçe ÖrneğiSavcılığa bildirmek istediğiniz şikayet, bildiri gibi işlerde dilekçe hazırlayıp bu şekilde başvurmanız istenir sizden. Bizlerde savcılığa yapabileceğiniz çeşitli başvurular için sizlere yardımcı olabilecek Savcılık Dilekçe Örnekleri hazırladık. İsterseniz Savcılık Dilekçe Örneklerini bilgisayarınıza indirebilir, üzerinde küçük oynamalar yaparak, bu dilekçe örneğini kullanabilirsiniz.

Savcılık Dilekçe Örneklerini bilgisayarınıza indirmek için ihtiyacınız olan konuyu seçip, indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Örnek bilgisayarınıza birkaç saniye içerisinde word dosyası şeklinde inmiş olacaktır.

Sitemizde istifa gerekçelerinize göre özel olarak hazırlanmış dilekçe örneklerini bulabilirsiniz. Diğer dilekçe örneklerine Savcılık dilekçeleri bölümünden ulaşabilirsiniz!

Savcılık  Dilekçe Örnekleri

İNDİR

………………………………………….. …… CUMHURİYET SAVCILIĞINA

 

Müşteki:

(Ad Soyad)

(Adres)

 

Sanık:

(Ad Soyad)

(Adres)

Suç Tarihi:

(Tarih)

 

Olaylar:

1. ………………………………………….. ………………………………………….. ………………… ………………………………………….. ………………………………………….. …………………….

2. ………………………………………….. ………………………………………….. ………………… ………………………………………….. ………………………………………….. …………………….

3. Sanığın eylemi suç teşkil ettiğinden gerekli kovuşturmanın yapılarak sanığın cezalandırılması için Savcılığınıza müracaat zorunluluğu doğmuştur. Sonuç ve İstem: Sanık hakkında gerekli kovuşturmanın yapılarak cezalandırılması için kamu davası açılmasına karar verilmesini arz ve talep ederim. Saygılarımla (Tarih) Şikâyetçi:

 

(Ad Soyad) (İmza)

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir