Sanovel İlaç İş Başvurusu 2013

0

Sanovel İlaç adından da anlaşılacağı gibi bir ilaç firması ve gittikçe Türkiye’de büyüyen bir firma. Beşeri ürünler ve veteriner ürünlerinin üretimini yapan firma daha çok büyüme planları yaptığı için ve pazar payı Türkiye’de arttığı için devamlı bir personel ihtiyhacı duymaktadır. Sanovel İlaç firması genellikle bünyesinde çalıştırmak için kimya mühendisleri, biyoloji mühendisleri, kimyagerler, biyologlar, kuryeler ve satış temsilcisi arıyorlar.

 

Ancak bunlar genel olarak istenen istihdam biçimi… Firma depo sorumlusundan, muhasebiciye kadar birçok pozisyonda işçi arıyabiliyor. Genellikle başvuruları Sanovel İlaç’ın resmi web sitesinin İnsan kaynakları sayfasında bulabilirsiniz. Hemen hemen her ilde faaliyet gösteren firmada, bütün bölgelerden iş bulma imkanınızda bulunuyor. Üst pozisyonlarda iş başvurusunda bulunanlardan ise ana dil seviyesinde İngilizce dili isteniyor. Eğer başka bir dil biliyorsanız bu sizin için artı olacaktır. Firma kalifiye eleman alımında genellikle deneyim arıyor veya eğitimde üstün başarı da eleman alımında etkili oluyor.

Sanovel İlaç için iş başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, aşağıda sizlere vereceğimiz linkten açık pozisyonları takip edebilirsiniz. Sanovel İlaç firmasının insan kaynaklarının bu sayfasında açık pozisyonları görebileceksiniz ancak bu pozisyonlara başvuruyu, yenibiris.com aracılığıyla yapabileceksiniz. Burada aynı zamanda CV hazırlama zahmetinden kurtulacak ve sitenin size verdiği yönergelerle başvurunuzu yapabileceksiniz. Sanovel İlaç firmasında bulunan açık pozisyonları takip edebilmek için aşağıdaki insan kaynakları sayfasına bakabilir ve açık pozisyonun üstüne tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz:

sanovel

Sanovel İlaç Fİrmasındaki Açık Pozisyonları Görmek için TIKLAYIN!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir